asm motor

Yediğin balık zehirli seni çoktan öldürmüştü dikkat et demek istedim :D
Doğrudur tekrardan teşekkür ederim

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Ne yapmışın hocam öyle devir yönü değişimleri falan :) Adam 1dk çalışacak 1dk duracak diyor.

İstediğin devre aşağıda al bakalım sana balık çinekop :) ekts'de ekte süre 10sn sen 1dk yaparsın artık dimi !

jVnVLg.jpg
Bu devre arkadasimizin istedigi gibi calisacak mi ?

Bu devre arkadasimizin istedigi gibi calisacak mi ?

Birileri sırf bu soruyu sormasın ekts programı falan pc'sinde yüklü değildir diye kumanda şemasını paylaştım. Kumanda da bilmiyorsanız yapacak bir şey yok :)

Bu sistem calismaz

Flaşör röle ile nenemde yapar.Okul sorusu bu koçum yani zihin jimnastiği !
Aşağıdaki sözleri sarf etmekten nefret ediyorum ama bazılarınız bu lafları etmem için resmen zorluyor !
Ben bu problemleri mesleklisesindeyken 13-14 yaşlarında yapıyordum aslanım şimdi yaşım 42
Sadece gülüyorum :D

Son düzenleme:
Flaşör röle ile nenemde yapar.Okul sorusu bu koçum yani zihin jimnastiği !
Aşağıdaki sözleri sarf etmekten nefret ediyorum ama bazılarınız bu lafları etmem için resmen zorluyor !
Ben bu problemleri mesleklisesindeyken 13-14 yaşlarında yapıyordum aslanım şimdi yaşım 42
Sadece gülüyorum :D

Bu trol balıkçılığı konusunda ne düşünüyorsunuz? Şahsen tüm dip yaratıkların hunharca avlanmasına karşıyım nede olsa dediğiniz gibi "yenecek var yenmeyecek olan var".

Bu trol balıkçılığı konusunda ne düşünüyorsunuz? Şahsen tüm dip yaratıkların hunharca avlanmasına karşıyım nede olsa dediğiniz gibi "yenecek var yenmeyecek olan var".

Güzel bir hususa değindiniz bu trolcüler balık türlerinin tükenmesine neden oluyor. Bazı trolcülerin kendilerinin de nesli tükeniyo çok ilginç modeller çıkıyor karşımıza yeryüzünde eşi benzeri olmayan tipler :)

Forum istatistikleri

Konular
128,158
Kullanıcılar
449,903
Son üye
furoz6868

Yeni konular

Geri