Asansör

Merhaba arkadaşlar bir asansörümüz var iş yerinde bu asansör ön ve arkasında olmak üzere iki kapısı var ben arka taraftaki kapıyı iptal etmek istiyorum kartın üstünden nasıl iptal edebilirim bana yardımcı olabirmirmisiniz kartın modeli ML65X LİFT CONTROLLER CARD yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Merhaba arkadaşlar bir asansörümüz var iş yerinde bu asansör ön ve arkasında olmak üzere iki kapısı var ben arka taraftaki kapıyı iptal etmek istiyorum kartın üstünden nasıl iptal edebilirim bana yardımcı olabirmirmisiniz kartın modeli ML65X LİFT CONTROLLER CARD yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim
bana sorarsanız bir asansör firmasıyla irtibat kurun yada işyerinizin asansör bakımını yapan firmayla irtibat kurun asansör ciddi iştir slm

Bir yöntem olarak, arka kapılara gelen kumanda kablosunun müşterek ucunu ıptal edersenız hiç bir kumanda butony calısmıyacakdır.

teşekkür ederim cevabınız için ben sorunumu cözdüm bu gün iraz ugraştım ama kartın uzerinden ve hapının kumanda kutularından ayarladım ve sorunumu cözdüm

Forum istatistikleri

Konular
127,969
Kullanıcılar
449,614
Son üye
Canipk

Yeni konular

Geri