Arzum el blenderi kablo değişimi

ilkayde

Üye
Selamlar, Arzum el blenderinin kablosu ocağın kenarına değdi ve kablo eridi. Ben de kabloyu yenisiyle değiştirmek istiyorum ama blenderi sökemedim. Nasıl söküleceği konusunda bilgisi olan varsa yardım rica ediyorum.

Saygılarımla,

1.jpg
2.jpg
4.jpg

servise ver çok incik boncuklu kibar bişey o elinde kalır adamlar açılmasın diye paranoyak tasarımla yapmış.

Merhaba

Uygun durumda ise .

Nereden eridi ise oraya fiş yap ( kablo renklerine ve diğer vs DİKKAT ET ) uzatma ile kullanırsın
en uygunu yanan yerleri kes renği renğine kabloya ek yap , iyi bir koruma bantı vs gibi .

Ama bu güzelliğe bozmak olmaz
Şimdi servis seni tamiri için ürünü bekliyordur .

Kolay Gelsin .

Selamlar,
Cevaplar için teşekkür ederim. Biraz daha bekleyeyim. Olmazsa tavsiyelerinize uyup ya kabloyu eklemeyi ya da servise götürmeyi deneyeceğim.

Saygılarımla,

İlkay.

Kablonun üst kısmında metal var mı, yoksa yukarı doğru zorla üsttekş plastik kalkınca eski plastik kartlardan veya bıçak kullanarak dikkatlicw kaldır.

onu çinli kardeşler bir kere kapanacak şekilde yapıyor açılmaz açarken eli,kolunu kesme tehlikesi var. Uğraşma servise ver garantisi varsa yeni verebilirler...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Aynısı bende de var. Bozuldu açamadım. Bekliyor

Bende arzum 1500 wat modeli var ben açtım içini burda adamlar açıp kapama düğmesinin altına bile vida koymuşlar

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,599
Son üye
Gksn

Yeni konular

Geri