Artcam Türkçe Ders Notları İçin Tıklayınız...

Arkadaşlar Artcam ile dilediğiniz desen resim vs şekillerin kodlanması ve proğramlanması yapılır.... İlgilenen arkadaşlar pm yoluyla ulaşabilirler...

nasıl ulaşabilrim sana ?

Modelleme tasarım 3-4-5 eksen işleme MG kod basma veya elinizdeki numune ürünü tarayarak model oluşturma ve tarama datası üzerinden işleme konusunda destek verebilirim. Yer İstanbul. örnek olarak

sayın gpeker2003
ARTCAM ögrenmeye yeni başladım.
Artcam turkçe ders notlarını ulaşamadım .
yardım edermisin ...

Arkadaşlar benim bir sorunum var ve isim bu sorunla ilgili aksıyor sürekli.

Artcam 2008 kullanıyorum düz bir dikdörtgen çiziyorum ve tap. Yoluyla mach3 programına gönderiyorum
Sonra bu işlemi işliyorum
Sonuç dikdörtgen olarak çıkıyor ama kenarlar sivri yerine yuvarlak çıkıyor herhangi bi ayari falan var mıdır yardımcı olursanız çok sevinirim..

Merhaba Arkadaşlar.
Bir sorum olacak yardımcı olursanız cok memnun olurum .
Delcam Artcam 2008 kurdum bilgisayara. Arkadaşın şirketinde de 2008 kurulu . Bana alıştırma yapmak için örnek çalışma dosyaları verdi . Kendisi artcam kullanmasını bilmiyor bana da iş imkanı sağlamak istedi . Verdiği dosyaları kendi pc de acmaya çalıştığımda dosyaları acmadı 2012 ve 2017 de de denedim acılmadı . sıkıntı ne olabilir . yardım için şimdiden teşekkür ederim .

Dosyaların uzantısı nedir. Dxf, dwg, stl.... tarzı dosyalarsa direkt olarak açmaz artcam da yeni dosya oluşturup import etmeniz gerekir. Artcam kullanmıyorum aspire de sistem böyle..

Dosyaların uzantısı nedir. Dxf, dwg, stl.... tarzı dosyalarsa direkt olarak açmaz artcam da yeni dosya oluşturup import etmeniz gerekir. Artcam kullanmıyorum aspire de sistem böyle..
.art dosya uzantıları yani olması gerektiği gibi. önce acılıyor gibi oluyor kalıp görünüyor sonra file not supported diyor ve kapanıyor

Forum istatistikleri

Konular
128,128
Kullanıcılar
449,843
Son üye
hvncrblt

Yeni konular

Geri