Ariston AB104X Margarita 2000 Çamaşır Makinesi Motor Arızası

Ustam ben fotoyu paylasamadim ama parça lar R57 ve R58 hani şu iki bacaklı mavi ve kahverengi olan üzeridede renkli renkli çizgiler varya onlar yanmış

Ustam ben bide bu parçaları değiştirdim tekrar yandı

Ustam ben bide bu parçaları değiştirdim tekrar yandı

IMG_20141120_200745.jpg

Ustalarım yukarıda paylastigim resim camasir makinesinin kartı ve yanık parçalarını mavi içine aldım bu parçaları değiştirdim tekrar yandı acaba ne olabilir

Tako bobini bildiğin düz tel mantığında yani devrede kopukluk yoksa lamba yanar, aynı testi sen de yapardın. İlk yapman gereken soruna karttaki arızalı elemanları fotolayıp eklemekti hala eklememişsin.
Ustam fotoyu ekledim lütfen yardımci olun

Kartın değişimi şart yanık parçaların degeri kartın değeri

Kartı değiştirmen gerekli.Motorunuda kontrol ettirmen lazım kolay gelsin.Ayrıca kablo ağacınıda kontrol etmen gerekli herhangi bir yerinde makina yüzeyine temas var ise kart şase alıyor olabilir.

Kartı değiştirmen gerekli.Motorunuda kontrol ettirmen lazım kolay gelsin.Ayrıca kablo ağacınıda kontrol etmen gerekli herhangi bir yerinde makina yüzeyine temas var ise kart şase alıyor olabilir.
Koblo ağacı nedir ve kartı mutlaka değiştirmemmi lazım yanık parçaları değiştirsem bide yanık parçaları yazabilir misiniz

Forum istatistikleri

Konular
128,130
Kullanıcılar
449,847
Son üye
AhmetK06

Yeni konular

Geri