Aresdeki Çizim Belası Olan Şu Örümcek Ağı Gibi Çizgiler

Evet Arkadaşlar Daha Önceden Hazır Çizilmiş Devreyi Düzenlemeye Kalkıyorum Fakat Şu Çizgi Zımbırtısı Beni Delirtiyor -_- Örnek
vgqYRr.png

Yolu Siliyorum Tekrar Çizmeye Kalktiğimda İse T10da Çiziyor Ben 60 İle Çizmek İstiyorum Buna İzin Vermiyor Her Defasında 10 ile Çizim 60 a Yükseltmek Zorunda Kalıyorum Hayır O Yeşik Çizgiyi Silsemde Yine Küçük Siliyor Bunu Devreden Komple Silme Yokmu Çıldırtacak Beni ?

Dostum bende şu hat kalınlıkları sorunundan muzdaribim her çizdiğini default olarak T10 çiziyor. Nasıl kalınlaştırılıyor bende çözemedim vardır bir yoluda kurcalayarak bulamadım.

İkinci konu komple slime konusu şemanın isi çiziminden o hattı kaldırmalısın ki areste görünmesin.

Sürüm 7.10 Bu Arada Sağolun Şimdiden
Default un üstüne çift tık
Açılan küçük pencerede kalınlığı seç ...
Vay Senin Allah'ına Kurban Olurum :D :D :D Bu Zamana Kadar Neden Demedin Dostum :D :D :D Allah Razı Olsun Gerçekten Çok Sağol Çok Büyük Uğraştan Kurtardın Beni :D :D

Dostum bende şu hat kalınlıkları sorunundan muzdaribim her çizdiğini default olarak T10 çiziyor. Nasıl kalınlaştırılıyor bende çözemedim vardır bir yoluda kurcalayarak bulamadım.

İkinci konu komple slime konusu şemanın isi çiziminden o hattı kaldırmalısın ki areste görünmesin.
Arkadaş Sağolsun Sorun Çözüldü Tamam Artık Tıklayınca t60 da Çiziyor :D

Forum istatistikleri

Konular
127,954
Kullanıcılar
449,604
Son üye
baba pero

Yeni konular

Geri