arcelik 3650 sj 10 dakika sonra duruyor.

ustam program atıldıgını bılıyorum ama arcelık makınalarda alı ustam daha ıyı bılır program atılmıyor dıye bılıyorum cunkı programı baska karttan kopyalama sansı yok.....
kaldıkı programı bulma sansıda yok neden dersen arcelık yazılımı zaten vermıyor ....
hal boyleyken nasıl atılmıs ?
neyle atılmıs ? nerden bulunmus?
ben soylııım arkadas kartı soktu bı ısguzar tamırcıye goturdu baktı arkadasta anlamıyor buyuk ıhtımalle role veya lehım çatlagını yaptı program attık duzeldı takl calıssın dedı ver ........ parayı sorun yok dedı ....
yanlsıssam lutfen duzeltın bende tamırcıyım bızde attırırız program kolay gelsın.....

Kardeşim elinde senin hic bozuk kart falan bulunmuyor mu
madem tamircisin izmirdeysen burada bu isi yapan belli basli yerler var. Ayrica adam gözünün önünde yapiyo yaptigi isi anlamayacak kadar acemi değiliz.kartin uzerindeki epromu sokuyor elinde zaten mevcut yazilim var onu eproma yaziyor olay bitiyor...

Sayın ustalar arçelik 3650 sj kapak açma ışığı yanıyor. Kumanda ışıkları belli belirsiz çok az yanıyor
kartı söktüm başka arçelik 3650 sj kartı taktığımda normal kumanda ışıkları yanıyor.
Açaba arızası ne olabilir.

Sadece açma kapama düğmesinin ışığı yanıyor. Program seçim kumandasının ışığı hiç yanmıyor ama program saat ışığı ve 800 devir ışığı çok sönük yanıyor.Program seçimini değiştirince zaman saati değişiyor ama enerji çok az geliyor ışıkları belli belirsiz yanıyor.Makine hiç tepki vermiyor

Sayın forum üyeleri arızayı tespit ettik ön panelden karta giden kabloda yanık vardı kabloyu onarınca makine ye elektrik düzenli geldi. Sorunu hallettik ilgilenenlere çok teşekkürler. Saygılar

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,599
Son üye
Gksn

Yeni konular

Geri