Arçelik Leydi 170 Program Başlamıyor.

Merhabalar,
Arçelik Leydi 170 bulaşık makinemiz 2 gün evvel normal bir yıkama yaptı.Ancak dün gece çalıştırmayı denediğimde program başlamadı.Power tuşundaki ışık yanıyor.Kapak kapanmama durumu yok,eskiden bir iki defa öyle sıkıntı yaratmıştı.Ancak şimdiki sıkıntı bu değil.Sizce bu duruma neden olan şey ne olabilir?

dostum kapağı kapattığında devreyi tamalayan bir kapı siviçi var ya o bozuktur yada tuş grubunda bir sıkıntı olabilir en son ihimalde kapının içinden makinenin altına dağılan kablo grubu ağacı kopmuş yanmış olabilir kapının sacını söküp bakacaksın tabi işten anlıyorsan

merhaba bizde de ilk cıktıgı zamanlarda alınmış bir arcelik leydi 170 var.2 defa kullanılmış.tasınırken dugmesı duşmuş.bu yuzden calıştıramadık uzun yıllar.sımdı dugme alındı.babam baglantısını yaptı.yalnız kullanma klavuzunu bulamıoruz.makıneyı calıştırdık fakat su almıyor.uzerındekı dugmelerı tam olarrak kullanmayı da bılmıoruz klavuz olmadıgı ıcın.ınternetten baktım ama klavuz bulamadım.acaba eksık bastıgımız bı dugme mı var?ılgılenırsenız sevınırım.tesekkurler

soldaki program düğmesini saat yönünde çevirerek siyah nokta işaretine getireceksiniz. o nokta program başlangıç noktası. sağa çevirirken kurma sesini duyacaksınız. sağdaki tuşlar ise kullanılan program tuşları. üzerindeki işaretlerden yoğun , normal ve az kirli programlar olduğunu çözebilirsiniz. program seçeceksiniz , düğmeyi kurup tuş takımındaki en sol başla tuşuna basacaksınız

Forum istatistikleri

Konular
128,171
Kullanıcılar
449,936
Son üye
AsilOzgenc

Yeni konular

Geri