Arçelik - Beko 1600 - 1700 OÇM Pompa takımı

BatiTeknik

Üye
j5hw0.jpg
j5hw5.jpg

Bu modelin pompası temin edilemediğinde AEG Lavamat pompayı taktım başına gelenlerede yardım olur umarım. Saygılar Kolay gelsin.

Merhaba;

Aynı makineden annemlerde de var su tahliye pompası bozuldu. ve makinenin olduğu yere başka makine sığmaz çok dar.

mecburen tamir edeceğim. bu sene su sızdırmaya da başlamıştı. ama yapacak birşey yok sanırım servis geldi sızdırmaya da pompaya da tamir edilemez dedi. 30 30 tl aldı gitti.

sizden öğrenmek istediğim aeg lavamat pompa demişsiniz nereden alabilirim? bursadayım internette satan bir yer var mı? model numarası vs var mı?

çok önemli acil yardımınıza ihtiyacım var
saygılar
Bahadır

Merhaba. 1600 model makinem su akıtıyor. İçine bakmak ve suyun nereden aktığını belirlemek istedim. Ama kaportayı çıkaramadım. Üstteki iki vidaya ulaşmanın imkanı yok. Nasıl açıyorsunuz? Yanlardaki vidalar sökülse bile üst kaputu ana kaputa bağlayan 4 vidayanın başları alt tarafta. Lütfen yardım.

Kapağın arkada 2 vidası var bunları sökünce kapağı kendine çek *makine arkasında durduğunu varsayıyorum* sonra kaldır bu işlemin tersini de kapatmak için yap. Sorun çok anlaşılmaz @ufuk duygun!

j5hw0.jpg

j5hw5.jpg

Bu modelin pompası temin edilemediğinde AEG Lavamat pompayı taktım başına gelenlerede yardım olur umarım. Saygılar Kolay gelsin.
Benimde yazlıkta aynı makineden var suyu boşaltmıyordu pompasını elimle sağa ve sola çevirdim sonra kendiliğinden açıldı ve çalıştı . esas sorun dış kasayı çıkartmakta oldu bunun pratik ve kolay bir yolu var mı? dış kasayı çıkartmak için pratik ve kolay bir yol rica ediyorum.
saygılarımla

Kapağın arkada 2 vidası var bunları sökünce kapağı kendine çek *makine arkasında durduğunu varsayıyorum* sonra kaldır bu işlemin tersini de kapatmak için yap. Sorun çok anlaşılmaz @ufuk duygun!
bu makinenin arkası diğer makineler gibi açılmıyor sanırım kasayı tam çıkaracaksın . bunun bir pratik yolu var mı ?

Merhaba. 1600 model makinem su akıtıyor. İçine bakmak ve suyun nereden aktığını belirlemek istedim. Ama kaportayı çıkaramadım. Üstteki iki vidaya ulaşmanın imkanı yok. Nasıl açıyorsunuz? Yanlardaki vidalar sökülse bile üst kaputu ana kaputa bağlayan 4 vidayanın başları alt tarafta. Lütfen yardım.
sorunun ne durumda bir yardım alabildin mi? eğer bir yardım alabildiysen lütfen benimle paylaş.

Aynı makineden var arçelik servisi bakmıyor kendim açtım motoru değiştim tamam.ama arkada yuvarlak iki kafalı yay gibi bir parça var nereye tutturmalı bilemedim sallantılı çalışıyor makine yardımcı olurmusunuz

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,850
Son üye
umutbaysal9

Yeni konular

Geri