Arçelik, Beko Çamaşır ve Bulaşık Makinaları Test Programı

kömürleri çıkarıp tekrar takınca kömürün kollektöre basma açısı kaymış olabilir.bir süre sonra açı düzelir sorun etme.az su aldığını zannetmem yeni makinalar az su ile çalışır

kömürleri çıkarıp tekrar takınca kömürün kollektöre basma açısı kaymış olabilir.bir süre sonra açı düzelir sorun etme.az su aldığını zannetmem yeni makinalar az su ile çalışır
Tamamdır. Ancak orbital buzdolabı ara sıra E4 hatası veriyor bazen duruyor normal çalışıyor bazen hata veriyor. Bunun sensörleri nerde acaba bi söküp temizlesem

Merhabalar,
Arçelik 5500 E model Makine sıkmaya geçtiğinde sürtme sesi geliyordu.Makinenin içindeki suyu tam boşaltarak(Alttaki körüğü söküp) makineyi ters çevirdim ve bir şekilde kazana düşmesini sağladığım parçayı çıkarttım.
Şimdi ise makineye enerji vardiğimde tüm lambaları sürekli, yanıp sönüyor.
sorun ne olabilir.

ÖN PANELE SU KAÇMIŞ OLABİLİR ÖN PANELİ SÖKÜP KONTROL EDİN.

arkadaşlar Arçelik çamaşır makinası kapı kilidi elektirik kabloları dizilişini bilen varmı

Ustam gene ben. Bizim 3650 ara sıra takılı kalıyor yani durmadan aynı programda çalışıyor durmuyor. Genelde 18. dakikada sıkma programında takılı kalıyor dakika 17 ye düşmüyor. Bazen yapıyor her zaman yapmıyor. Kapatmazsam sabaha kadar çalışır herhalde. Ne yapmalı neresine bakmalı acaba?

Son düzenleme:
Ustam gene ben. Bizim 3650 ara sıra takılı kalıyor yani durmadan aynı programda çalışıyor durmuyor. Genelde 18. dakikada sıkma programında takılı kalıyor dakika 17 ye düşmüyor. Bazen yapıyor her zaman yapmıyor. Kapatmazsam sabaha kadar çalışır herhalde. Ne yapmalı neresine bakmalı acaba?
suyu tam boşalttığına eminseniz ana kartı değiştirin.

Bakımcı arkadaşımın imzasında iletişim için yazyor ;) kimse okumuyor mu şaşıyorum benzer sorulara:eek::rolleyes:

njn0gM.jpg

Blomberg..bunu nasıl resetleriz..
Sağa sola çevirerek program seçme takılı kalmış sanırım..sürekli değişiyor..play tuşuna şansa basarak programı tutturuyoruz..aynı loto oyunu gibi

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,599
Son üye
Gksn

Yeni konular

Geri