Arçelik 815 NoFrost Kart arızası

Daedra88

Üye
Ankaradan öğrenci evim için 815 nf buzdolabını trabzona getirttim, geldikten 1 gün sonra fişe taktım tüm göstergeler normal şekilde çalışdı ama buzdolabı hiç soğutmadı, servisi çağırdım servisden gelen eleman herşeyin düzgün çalışdığını sadece kartının arızalanmış olduğunu söyledi ve dolabı çöpe atın dedi :) çünkü sanırım bu kart artık üretilmiyormuş ve kendi stoklarındada bulunmuyormuş, kart düşük voltajdan dolayı arızalandı herangi bir yanığı felan yok bunu tamir ettirebileceğim yada yenisini (2. elde olur) alabileceğim bir yer yokmu? yeni dolap al gibi tavsiyelerde bulunmassanız sevinirim çünkü burda 25 yaşında hayatı kaymış dolapların fiyatlrı 350 tl den başlıyor :)

Ankaradan öğrenci evim için 815 nf buzdolabını trabzona getirttim, geldikten 1 gün sonra fişe taktım tüm göstergeler normal şekilde çalışdı ama buzdolabı hiç soğutmadı, servisi çağırdım servisden gelen eleman herşeyin düzgün çalışdığını sadece kartının arızalanmış olduğunu söyledi ve dolabı çöpe atın dedi :) çünkü sanırım bu kart artık üretilmiyormuş ve kendi stoklarındada bulunmuyormuş, kart düşük voltajdan dolayı arızalandı herangi bir yanığı felan yok bunu tamir ettirebileceğim yada yenisini (2. elde olur) alabileceğim bir yer yokmu? yeni dolap al gibi tavsiyelerde bulunmassanız sevinirim çünkü burda 25 yaşında hayatı kaymış dolapların fiyatlrı 350 tl den başlıyor :)

Kartınızın onarılma şansı var bozuk oldugunu size söyledikleri kartı ve dolabınızın arkasındaki trafoyu bana kargolarsanız size çalıştırıp test edip kargolarım .

Kargoyuda Ptt kargo ile gönderirseniz 4.50 Krş 2 günde bana ulaşır iletişim adresim mesajımın altındaki linktedir.

kartı servis yetkilisi aldı belki tamir edilir diye, tamir edemiyoruz derse alıp trafoyla beraber size 2 gün içinde yollarım. Yarın belli oluyor tamir edilip edliemiyeceği, bide trafoyu sökmem gerekirse tarif etmeniz gerekebilir çünkü hiç anlamıyorum o işlerden :)

servis yetkilisinin kartı tamir etmeye/ettirmeye yetkisi yoktur.yetkili servisler arızalı parçayı varsa yenisiyle değiştirir.

servis yetkilisinin kartı tamir etmeye/ettirmeye yetkisi yoktur.yetkili servisler arızalı parçayı varsa yenisiyle değiştirir.

yedek parça temini olmadığı için müşteri memnunyetini sağlamak ve maduriyeti engellemek için insiyatif kullanabilirler :)

Forum istatistikleri

Konular
128,163
Kullanıcılar
449,927
Son üye
yusuf2023

Yeni konular

Geri