Arçelik 6251 e ekran ışık var. Yazılar yok.

Arkadaşlar arçelik 6251 e bulaşık makinesi çalışmıyordu. Ekranda ışık falan yoktu. kontrol ettiğimde açma kapama anahtarı arızalı olduğunu gördüm. yenisini alıp taktım. Ancak biraz çalıştıktan sonra durmuş ve ekrandaki yazılar yok olmuş. Ekrana ışık geliyor ancak yazılar yok ve açma kapama tuşu haricinde hiçbir tuş çalışmıyor. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler...

Kapağın alt tarafındaki kablo demetini kontrol et kırık var muhtemelen.

Kapağın alt tarafındaki kablo demetini kontrol et kırık var muhtemelen.
Merhaba. . Aynı makinada açma kapama tuşu tutmuyordu. Servis geldi açma şalterini değiştirdi gitti. makinayi boş çalıştırdım. Kısa program çalışırken yarısında ekran gitti. Makinayi kapatıp fişi çekip taktım. Ancak yine aynı şekilde ekrana ışık geliyor ancak görüntü yok. Servis artık telefonu bile açmaz oldu. Yaptığı işlemle ilgili bir durum olabilir mi? Kablo demetinde bir kırılma göremedim.

Özel mi yetkili servis mi? Özel servis ise yapabilecekleriniz sınırlı maalesef, şikayet sitelerine firma adını vererek sesinizi duyurabilirsiniz. Dükkana gidin başkasına ait telefon ile ulaşmaya çalışın ... Sorunun çözülmedigini gider gitmez böyle durum oldugunu aktarın.

Yetkili servis ise daha fazla mağdur etmeyip başka usta gelmesini talep edin olmadı merkeze şikayet edin

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,599
Son üye
Gksn

Yeni konular

Geri