Arçelik 5300 E

makina takıldığı zaman ekranda hangi ışıklar yanıyor.
Hangi programda yıkama başlattıysak onun ana yıkamasında suyu aldıktan sonra öyle aynı yerde yıkayıp duruyor.Hiçbir led yanıp sönmüyor.

pompa arızasında durulama son lambası yanar
Narin lambası yanıyor ise 3 lü ventilin Yumusatıcı gözünü çalıştıran ventiliniz arızalı.3 lü ventil komple değişmesi gerekli orjinali 40tl gibi fiyat tutar.

Narin lambası yanıyor ise 3 lü ventilin Yumusatıcı gözünü çalıştıran ventiliniz arızalı.3 lü ventil komple değişmesi gerekli orjinali 40tl gibi fiyat tutar.
Tamam çok teşekkür ederim, üçlü ventile bakalım o zaman.

SLM
makinanın arka kapağını çıkartın
altta sol kısımda gri plastik bir kutu içinde elektronik kart göreceksiniz
kartı sökün
kart üzerinde aliminyum soğutucuya yapışık 3 adet elektronik malzeme var
ortada duran malzemeyi değiştirin
malzeme numarası IRF 740
elinizden gelmiyorsa kartı bir elektronikçiye götürün o taksın.
malzemenin fiyatı birbuçuk tl dir
bu kadar küçük bir rakam için 200 misli bir bedel kar yapanlar muhakkak farklı şekillerde cezasını bulurlar.
iyi günler
Aynı sorunla karşılaştım, başta hızlıca çalışıp 700 devir hatası veriyor. Benim çamaşır makinemin modeli de Arçelik 5300e, ortadaki IGBT nin modeli GBC30F. Sizin dediğinizi mi takayım yenisiyle mi değiştireyim acaba?

Aynı sorunla karşılaştım, başta hızlıca çalışıp 700 devir hatası veriyor. Benim çamaşır makinemin modeli de Arçelik 5300e, ortadaki IGBT nin modeli GBC30F. Sizin dediğinizi mi takayım yenisiyle mi değiştireyim acaba?
Resimlerde görülen preostatın su seviye ayarı nasıl yapılıyor?
Suyu az alıyor. Arttırmak istiyorum.
Bosch maxx
20190710_115859.jpeg
20190710_115903.jpeg

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan