Arçelik 5034 No frost buzdolabı yardım

arkadaşlar bende arçelik nofrost 5034 buzdolabı var eşim buzdolabını elektrik fisini çekmeden buzdolabını temizlemiş bir kaç saat dolabın kapakları açık durmus temizlik bittikden sonra kapakları kapatmıs simdi buzdolabı nın üstüde altıda soğutmuyor üst ve alt bölmedeki fanlar çalısıyor arkadasın tavsiyesi ile 5 saat dolabın fisini cekip sonra takdım değisen bir sey olmadı cevaplar için simdiden teşekkürler

kapı butonlarının kapı tarafında bastığı yerleri kontrol edin. butonların uçları sivri olduğu için kapı iç plastiklerine delik açıyor. bu yüzden kapıyı kapatınca fan çalışmıyor..

Öncelikle Selamı Aleyküm
Arçelik7223520180AR 5847 NF BUZDOLABI
Marka Buz Dolabım Vardır Dalgınlıgımdan Buzdolabın Üstüne Projöktür Işık Koydum Üstünde Beyinin kapagı Eridi ve Erime Sonucu Alt Ve Üst Işıgı anmaz Oldu Yardımcı Olursanız Sevinirim Teşekkürler Buzdolabında Sogutmasında sıkıntı yokdur herşeyi çalışıyor Işıgı hariç

Merhaba ustalar benım arcelik 5034 no frost dolabım alt kısmı kırılmıstı bende yonunu deyıstırdım 2 sene boyle kullandım bu sefer dıyer taraf kırıldı ve dusuk kapak kendi kapanmıyor ıtme yardımı ıle kapanıyor bunun bır caresı varmıdır

Arçelik dolabı verin ikinci el'e bosch alın. Arçelik dolapların derdi bitmez. Ben bosch'u 12 sene kullandım bıktım eski olduğu için enerji sarfiyatı da fazlaydı ihtiyacı olan birine ucuza sattım yine (A sınıfı) Bosch aldım. No-Frost'ta Bosch'dan şaşmayın.

Merhabalar Arçelik 5034 no frost buzdolabim var. Kapağı tam kapanmadigiiçin sikinti yasiyorum. Servise sordum contasi degisirmi diye baktilar kapak degismesi lazim ama zor bulursunuz dediler. Acaba bu urune kapak bulma sansim var mi degerli yonetici

Merhabalar Arçelik 5034 no frost buzdolabim var. Kapağı tam kapanmadigiiçin sikinti yasiyorum. Servise sordum contasi degisirmi diye baktilar kapak degismesi lazim ama zor bulursunuz dediler. Acaba bu urune kapak bulma sansim var mi degerli yonetici

Nasilbi contaymiski kapakla beraber değişiyor. Ben değişir diye dusunuorum fotoğraf atarmisiniz

Buradan anlasilir mi acaba. Liginiz icon teşekkür ederim.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20201209-155243_Photos.jpg
    Screenshot_20201209-155243_Photos.jpg
    493.8 KB · Görüntüleme: 23
  • Screenshot_20201209-155247_Photos.jpg
    Screenshot_20201209-155247_Photos.jpg
    497.3 KB · Görüntüleme: 19
Buradan anlasilir mi acaba. Liginiz icon teşekkür ederim.

5034 un contası alt üst kapak olarak internette bolca mevcut. Bu modeli bilmiyorum ama conta için kapak değiştirmek de ne bilim servisin biraz allahsizligi olmuş.

Kendim deneyeyim bir conta alıp olmazsa. Teşekkür ederim.

Forum istatistikleri

Konular
128,149
Kullanıcılar
449,890
Son üye
Ercan29

Yeni konular

Geri