1. Forumumuzda alt yapı değişikliği yapılmıştır. sorun yaşayan üyelerimiz buradan hata bildirimi yapabilirler.

arçelik 3650 fd

Konusu 'Çamaşır Makineleri' forumundadır ve pisko_akgul tarafından 4 Kasım 2010 başlatılmıştır.

1. pisko_akgul

pisko_akgul Yeni Üye

Beğenilen Mesajları:
    0
    Ödül Puanları:
    1

merhaba arçelik 3650 fd makina bazen normal çalışıyor bazen hafıza karıştırıyor makinayı çalıştırınca pamuklu proğrama kuruyom 2saat 15 dakika ile başlıyor ekranı daha sonra 4/5 saat var gösteriyo bazen su alıyo yıkama yapmıyo reset atıyom proğramı sonlandırmıyor proğram sonlandığında bazen kapı açılmıyo farklı bi reset atma imkanım varmı ben başla beklete basıp 4/5 saniye bekleyip resetliyom birde bu beyinlerin yenisi ne kadardır gerekirse yeni alayım biraz uzun oldu şimdiden teşekkürler
    Entes
    Entes
  2. serasi

serasi Yeni Üye

Beğenilen Mesajları:
    1
    Ödül Puanları:
    8
    pamuklu 90 alıyorsunuz programı ama makineye elektrik vermeden başla bekle tuşuna basıyoruz basılı tutuyoruz daha sonra anahtardan açıyoruz ve sonrasında play tuşuna bir defa basıyoruz olmadı bir defa daha ledlerin hepsi flaşlayacak ve sırasına göre basacaksınız tekrar flaşlamaya gelince reset atmış oluyorsunuz birde sıkma reseti var ama bunu yaparsanız sorun çözülür diye düşünüyorum..!
  3. kanyak

kanyak Profesyonel Üye

Beğenilen Mesajları:
    288
    Ödül Puanları:
    251
    Meslek:
    Teknisyen
    Program esnasında su kesintisi voltaj düşmesi oluyor, su tahliyesinde sıkıntı yaşıyor olabilir. birde her ne sebepten olursa olsun 4-5 saat göstermesi imkansız.
  4. pisko_akgul

pisko_akgul Yeni Üye

Beğenilen Mesajları:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    serasi usta dediğin gibi yaptım düzelmedi kartı tekrar inceledim devrenin birinde lehiminde sorun vardı motoru söküp kontrol ettim kömürlerde bazen temassızlık yapıyordu düzelttimresetleyip çalıştırdım şimdi normal yardım için teşekkürler
  5. mehmet kanman

mehmet kanman Yeni Üye

Beğenilen Mesajları:
    0
    Ödül Puanları:
    6

Merhabalar , Arçelik 3650 fd çamaşır makinesi ısıtmıyor. Rezistansın uclarına 220 yi takınca rezistans çalışıyor. Rezistansda problem yok. Sorun kartta mı ?
  6. semihyazar

semihyazar Yeni Üye

Beğenilen Mesajları:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Öncelikle Ntc yi ve sonra kart üstündeki ısıtma rölesini bi kontrol edin kolay gelsin..
  7. mavibere

mavibere Yeni Üye

Beğenilen Mesajları:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    özel beyaz eşya servisi
    1 baslık altında yazarsanız daha kısa surede yanıt alırsınız heryere aynı konuyu açmayın lutfn
: arcelik, 3650