Arçelik 3440 bulaşık mak. program butonu muadili

peki layd 160 a bi muadil uydurabilecek varmı :p

şemalara bakarsan 33 bl için bir çözüm gözükmüyor...:confused:

ne demek istediğini tam olarak anlayamadım ustam :(

yani 33 bl deki tuş grubu kendine munhasır(özel) bir tuş grubu leydi serisi ile yakından uzaktan bir bağı yok dolayısı ile bu makineye uyarlanabilecek benim bildiğim bir tuş grubu yok...
çevirebilirsen 34 e bi dene

demiray usta, benim makinem de arçelik leydi 3440, bozuldu, usta çağırdım ancak tuş takımının bozuk olduğunu söyledi ve tuşları bulamayacağımı söyledi.
Yardımcı olabilir misiniz?

demiray usta, benim makinem de arçelik leydi 3440, bozuldu, usta çağırdım ancak tuş takımının bozuk olduğunu söyledi ve tuşları bulamayacağımı söyledi.
Yardımcı olabilir misiniz?
merhabalar artık arçelikte bu makinelerin tuş grubları maalesef yok size yardımcı olmaya çalışayım ama bana cihazın tam arızasını (çalıştırma tuşuna bastığınızda makine belli bir süre çalışıp duruyormu hiçmi çalışmıyor gibi)söyleyin birde eliniz tornavida tutarmı ?belki size bir takım yönlendirmelerim olabilir...

saygılar hakan

Merhaba bizim bulaşık makinesi basma tuşlarıda (arçelik leydi 3440) bozuldu, düğmelerinin sanırım değişmesi gerekiyor. Arçeliği aradığımızda bu modelin demode olduğu söylendi ve çözüm üretmediler.Bize yardımcı olmanız mümkün mü_

merhabalar artık arçelikte bu makinelerin tuş grubları maalesef yok size yardımcı olmaya çalışayım ama bana cihazın tam arızasını (çalıştırma tuşuna bastığınızda makine belli bir süre çalışıp duruyormu hiçmi çalışmıyor gibi)söyleyin birde eliniz tornavida tutarmı ?belki size bir takım yönlendirmelerim olabilir...

saygılar hakan

Sayın demiray teknik,
Benim ARÇELİK LEYDİ 3440 Bulaşık makinam var. Biraz çalışıp duruyor. Düğmeyi 1 çıt ileri alıyorum. Çalışmaya devam ediyor yine duruyor. Fakat sonunda bulaşıklar kirli kalıyor.
Arçelikten servisi çağırdım. Tuş takımı ve kapak kilidinin arızalı olduğunu söyledi.
Arızanın sebebinin kapak kilidinin kapağı tam kapatmadığını ve üstten su damlatarak tuş takımını bozduğunu söyledi.
Bu parçaların arçelik tarafından üretilmediğini söyledi.

Bu makina için ne yapabilirim?
Parçaları bulabilirmiyim?
Parçaları bulursam yaklaşık bana maliyeti ne olur?
Tuş takımı siyah renklidir.

Teşekkürler

Sayın demiray teknik,
Benim ARÇELİK LEYDİ 3440 Bulaşık makinam var. Biraz çalışıp duruyor. Düğmeyi 1 çıt ileri alıyorum. Çalışmaya devam ediyor yine duruyor. Fakat sonunda bulaşıklar kirli kalıyor.
Arçelikten servisi çağırdım. Tuş takımı ve kapak kilidinin arızalı olduğunu söyledi.
Arızanın sebebinin kapak kilidinin kapağı tam kapatmadığını ve üstten su damlatarak tuş takımını bozduğunu söyledi.
Bu parçaların arçelik tarafından üretilmediğini söyledi.

Bu makina için ne yapabilirim?
Parçaları bulabilirmiyim?
Parçaları bulursam yaklaşık bana maliyeti ne olur?
Tuş takımı siyah renklidir.

Teşekkürler

dostum eliniz iş görürse chazı kendinizde tamir edebilrsiniz .. hangi şehirdesiniz bilmem ama nuhakka bulunduğunuz yerde bu tip parçaları satan bir yer vardır buradankapak kilidini alıp takabilirsiniz... tuş grubuna gelince yenisini veya beim deklare ettiğim gibi muadilini bulup uydurmanız artık mümkün değil.. yanlız eger tuş grubunun açma kapatma kısmı çalışıyorsa kablo tadilatı ile tuş grubunu devre dışı bırakıp tek bir programda çalıştırmanzı mümkündür...
sevgiler
saygılar hakan

dostum eliniz iş görürse chazı kendinizde tamir edebilrsiniz .. hangi şehirdesiniz bilmem ama nuhakka bulunduğunuz yerde bu tip parçaları satan bir yer vardır buradankapak kilidini alıp takabilirsiniz... tuş grubuna gelince yenisini veya beim deklare ettiğim gibi muadilini bulup uydurmanız artık mümkün değil.. yanlız eger tuş grubunun açma kapatma kısmı çalışıyorsa kablo tadilatı ile tuş grubunu devre dışı bırakıp tek bir programda çalıştırmanzı mümkündür...
sevgiler
saygılar hakan

İlginize teşekkür ederim hakan bey,
Ben Ankaradan yazıyorum.
İyi günler dileğimle...

İlginize teşekkür ederim hakan bey,
Ben Ankaradan yazıyorum.
İyi günler dileğimle...

ulus sanayi caddesi üzerinde sanayi handa bu tip parçaları satan yerler var siz oradan kapak kilidini ve dilini alıp değiştirin ondan sonrası kolay size vereceğim elektrik bağlantısını yapınca makineniz sadece tek programda çalışmaya başlayacaktır
sevgiler hakan

Forum istatistikleri

Konular
128,160
Kullanıcılar
449,919
Son üye
Serdar.59

Yeni konular

Geri