Arçelik 2395 cnmy buzdolabı soğutmuyor yardım

ErdalEymen

Üye
Öncelikle merhabalar.Forumda yeniyim yardımlarınızı bekliyorum. Nofrost buzdolabım 3 gündür alt dondurucu bölümü ve üst günlük kullanım bölümünü soğutmuyor.Motorun yanında bulunan fan ve diğer iki bölgedeki fanlar çalışıyor.Nofrost bölümündeki fan hava üflüyor fakat dondurucu etkide değil.Diğer bölümse üflemiyor gibi birşey.Yarın teknik servis gelecek fakat sorun ne olabilir.Kendimi kazıklatmak istemiyorum.Bu arada 3 yıllık garantisi geçen ay doldu ve buzdolabı arızalandı. Arçelik güvenimi sarstı.Konu hakkında bilgilerinizi rica ediyorum, şimdiden teşekkürler.

servisin dediğine hemen kanma...fikir al sor soruştur başka ustalara da baktır derim...çüngü gövde delinmiş...gazı kaçmış azalmış gibi saçma tesbitler sonucu yenisini alan çok kişi tanıyorum.

servisin dediğine hemen kanma...fikir al sor soruştur başka ustalara da baktır derim...çüngü gövde delinmiş...gazı kaçmış azalmış gibi saçma tesbitler sonucu yenisini alan çok kişi tanıyorum.
tamamdır usta , bu arıza gaz dolaşımındaki sıkıntıdanmıdır yoksa motor da bir sıkıntımıdır peki

Kompresör arızalaymış motor komple değişiyor. 400 tl fiyat istiyolar.

marka olarak çabuk bozulmuş benim 21 senedir vestel no-frost halen çalışıyor

Forum istatistikleri

Konular
128,126
Kullanıcılar
449,842
Son üye
hpysu

Yeni konular

Geri