arçelik 2200 rulman amorsitör hangilerini almalıyım

sunyy2003

Üye
arkadaşlar 2200 rulman amorsitör leri değiştiriceğim hangi rulman keçe almam gerekli numaralarını verirmisiniz
ayrıca amorsitör takozları çeşit çeşit hangilerinden almalıyım

Merhaba.Bakın,amortisör takozları alt resimdeki gibidir.Dış çapı 35 mm,kalınlığı (Eni) 12 mm'dir.Havşa yuvası açık kısmdan amortisörler girecektir.Amortisörleri değiştirirken de komple takım şeklinde yani 5 adedini birden değiştirin.Arçelik 2200 için derseniz zaten ünlü bir amortisör markasını (Arçelik için kullanılanı) direk size vereceklerdir.

Merdiven altı üretim veya Çin malı almamaya da çok özen gösterin.Arçelik 220 dediğinizde yedek parçacı zaten rulman-keçeyi de eğer katologdan da biliyorlarsa direk size verecektir.Ama söküp rulman-keçeyi yanınızda götürmeniz çok daha iyi olur.Ben de amortisörleri yanımda götürüp takım halinde (5 adet) satın alıp da değişmiştim.Ancak onları atmışım,şu anda da bulamadım.

Amortisör markası olarak yurt içinde kullanılan önemli bir markayı da seçin.Aşağıda 22o0'de kullanılan dik amortisör ilgili linkte yer almaktadır.Amortisörlerden içe çökük kalan,dışarıya esneyip çıkmayanları tam olarak da bozulmuştur.Ama değişirken takım halinde (5 adedini) birden değişmeniz de gereklidir.Çünkü ben de ayni şekilde değişmiştim.Kolay gelsin.

http://www.fatihsogutma.net/urunler...nesi_dik_amortisor_34cm_orjinal_(m351)/21504/

V29LAq.jpg
vY6LEO.jpg

Forum istatistikleri

Konular
127,954
Kullanıcılar
449,604
Son üye
baba pero

Yeni konular

Geri