sayın ustalar 5500e kart şeması gerekli lütfen yardım
Ustam bulabildiniz mi şemayı bulduysanız nereden banada lazım yatdınci olursanız sevinirim

Ekli dosyalar

• image.jpg
    image.jpg
    368.8 KB · Görüntüleme: 59
Bu yeterli mi

Ekli dosyalar

• image.jpg
    image.jpg
    380.2 KB · Görüntüleme: 64
  • image.jpg
    image.jpg
    389.8 KB · Görüntüleme: 64
Sağolsın usta değiştirdim ama olmadı aynı sekilde aynı direnç tekrar yandı sorun nerde olabilir. Makina çalışıyor su alıyor sıkmaya yani kurutmaya geçince aynı direnç yanıyor

Ustalar kolay gelsin
Beko 2618 bes model çamaşır makinem dün çalıştırdıktan 10-15 dk sonra ön yıkama ışığı yanıp sönmeye başladı fakat program ilerlemeye devam etti ledlerde göstermesede. Çamaşırlar yıkanırken suyun ısısını 60 dereceye ayarlamama rağmen makinede su hiç ısınmadı , soğuk suyla yıkandı çamaşırlar. Sizde sorun ne olabilir , kendim halledebilir miyim ?

REZİSTANS YADA ELEKTRONİK KARTTA SORUN VAR.ARARYIN YARDIMCI OLMAYA ÇALIŞAYIM TEL: 0536 462 18 59

Usta yardımın için teşekkür ederim. Hata silme programından hatayı sildim led düzeldi. Ertesi gün tekrar çalıştırdığımda makine suyu ısıttı ve hata vermedi. Şu anlık sıkıntı yok gibi gözüküyor , sebebi ne olabilir bu durumun ?

Kartı tamir oldu problem yok motoru yaptırdık denettirdik normal çalışıyor amortisörleride değiştirdim. Şimdide 10-15 saniye motor dönüp çalışıyor sonra f6 arızası verip duruyor ne yapmam gerek

njn0gM.jpg

Ustalarım....

Blomberg..bunu nasıl resetleriz..
Sağa sola çevirerek program seçme takılı kalmış sanırım..sürekli değişiyor..play tuşuna şansa basarak programı tutturuyoruz..aynı loto oyunu gibi

Ustalar kolay gelsin bende blomberg wnf 6100 camasir makinesi var. Artik yikama yapamiyorum arizasida şu: makineyi calistirdiktan 10 bilemedin 15 dk sora kartin ustundeki roleler cit cit defalarca atiyo makine bi donuyo bi yavasalayip donuyo titriyo bende daha cok zarar gelmesin diye makineyi kapattim. Sora karti değiştirdim makinam tekrar sorunsuz bi sekilde calisti. 3 5 gun sonra yine ayni arizayi verdi. Sora devre elemanlarini olctum triyagi degistrdm yime makinam oldu. 1 hafta sora tekrar ayni arizayi verdi su an magdur durumdayiz Ariza nerden kaynaklaniyor yardimlarinizi bekliyorum

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,600
Son üye
psychedelic

Yeni konular

Geri