Arçelik çamaşır makinesi 5063 FE devamlı su alıyor.

Nalbur

Üye
Arçelik FE 5063 çamaşır makinesi programı başlatınca devamlı su alıyor. Programı sıkma getirdim. Sıkma yapıyor. Su almaya devam ediyor. Su tahliyeside yapmıyor. Alttan pompa tahliye hortumunu açıp boşalttım.Arıza karttanmı .Reset atsam olurmu.Reset nasıl atılır. Su seviye anahtarı 3 kablolu açıktan nasıl denerim. Saygılar.

Arçelik FE 5063 çamaşır makinesi programı başlatınca devamlı su alıyor. Programı sıkma getirdim. Sıkma yapıyor. Su almaya devam ediyor. Su tahliyeside yapmıyor. Alttan pompa tahliye hortumunu açıp boşalttım.Arıza karttanmı .Reset atsam olurmu.Reset nasıl atılır. Su seviye anahtarı 3 kablolu açıktan nasıl denerim. Saygılar.

cihaza start verir vermez su almaya başlıyor ve sonrasında e04 hatası veriyor ise kartınız arızalı kartı söküp kontrol edin istanbuldayım yakındaysanız getirin kontrol ve tamir edelim.aklınıza takılan bir durum olursa bana 0536 462 18 59 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

upload_2017-7-9_17-6-16.png

upload_2017-7-9_17-6-42.png

Pamuklu başla bekletin basılı iken enerji verdim TÜM led ler yandı başla beklet durulması led yandı daha sonra sikma led yandı sikma ya geçti daha sonra yıkama led yandı ama yıkama yapmadı bu arada şu almaya devam etti şu kapağı üzerindeyse durdurdum

Kart tamir edildi. Makine normal çalışıyor. Sorun halledip Konu kapanmıştır. Paylaşımlar için teşekkür ederim.

Forum istatistikleri

Konular
128,149
Kullanıcılar
449,889
Son üye
1 Levent plaza

Yeni konular

Geri