ARÇELİK 5034 NOFROST SOĞUTMA SORUNU

tasans

Üye
arkadaslar bende arcelik 5034 nf buzdolabı var bir sure once gayet guzel calısan buzdolabının ust bolmesi güzel soguturken alt bolmesi az sogutmaya basladı buzdolabınıun fisini cekip 2 gun boyunca bekletdim bu surede su toplama kabında su birikti sonra fisini takıp calıstırdım degisen bir sey olmadı dondurucu kısım nolmal calısıyor sogutucu bolum belirli belirsiz sogutuyor sogutucuya giden soguk havanın geldigi hava kanallarını el ile kontrol ettim dondurucu bolum gayet guzel soguk ufluyor sogutucu kısım az soguk ufluyor buzdolabı eskisine göre motor devreye girince ve motor devreden cıkınca calısma ve bekleme sureleri daha fazla kapı dugmeleri dikkatimi cekti eskiden buzdolabı motoru calısıyor olsun olmasın kapı dugmelerine basınca fanın devreye girdigine dair ses gelirdi simdi motor devredeyse kapı dugmesine basınca eskisi gibi motor ve fan calısma sesi geliyor motor devrede degilken kapı yı acıp dugmeye basınca motor ve fan calısma sesi gelmiyor kapı dugmelerinin saglam oldugunu biliyorum fan da sorun yok cevaplar icin tesekkur ederim

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,600
Son üye
psychedelic

Yeni konular

Geri