apartman konuşma ve tefon sistemi şeması

vuralkan

Üye
arkadaşlar bana mas bs 01 santrali ve audi santrallaerinin bağlantı sistemleri hakkında yardım ederseniz çok memnun olurum yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Bu konu daha öncede işlenmiş biraz araştırırsan bulacaksın.

https://www.kontrolkalemi.com/forum.../2459-audio-goruntulu-konusma-sistemleri.html

Bu tip uygulumalar çok basit tesissatlarla çözülebiliyor bütün kablolar renkli orjinal kablolarının kullanmanı tavsiye ederim işi basitleştirmiş olursun. Daire içerisindeki bütün paneller paralael bağlı tekbiri hat ana panele giriyor ve sistem çalışıyor bu kadar. Kolay gelsin.

Arkadaslar,

Faydalı bilgileriniz icin tesekkurler. Benimde binamız için diafon sistemine ihtiyacımız var ancak kablosuz bir sistem arıyorum. Biraz arstırdım ancak bulamadım. Bildiginiz sistem firma vs varmıdır.

Naçizane tavsiyeyem kablolu bir ürün kullanmanız. Özellikle Audio firmasının yeni geliştirdiği dijital alt yapıya sahip sistemi "BUS Plus" ı tavsiye ederim. Sadece "DT 8" diafon kablosu ile çalışıyor. Başka hiçbir kabloya ihtiyacınız yok. Ayrıca daireler arası direkt görüşme özelliğide var.

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri