Ani Su Isıtıcı(ihlas Tarzı)

şimdi ben teknik terimlerden anlamıyorum elektrikçi değilim. elektrikçi benim şofbenimi fişli yaptı benim istediğim ise prizin arkasından almasıydı ama "o zaman prizi kullanamazsın" dedi bende "fişi eritirmi" dedim yok bişey olmaz dedi. bende tereddütlüyüm şimdi benim tahminime göre o kadar akım geçen bir priz dayanamaz erir.ama ordaki prizi de kullanmam lazım. buna seramik içli priz taktırsam bi çözüm olurmu en azından. bu arada bina tesisatı yeni . bahsettiğim prize sigortadan direkt kablo çekilmiş sigortada büyütülmüş. sanırım 32amperdi. seramik priz alsam rahatça kullanabilrmiyim.

hayır arkadaşım ısrar etme şofbeni sadece 3x4 nym kablo ile topraklamanı güçlendirerek ve kaçak koruma rolesi takarak sayaca kadar tek yekpare kabloyu çekerek kullanabilirsin 3x4 nym ve sigorta dayanmazken siz nasıl olurda prizden şofben çalıştırabiliyosunuz haftada 2 tane yanan ev tesisatı ve priz değişip saate kadar şofbeni ayrı kablo çekerek buna rağmen tereddütle kullanın diyebiliyorum size benim ve arkadaşlarımın yazdıkları hariç başka bi şekilde basit olarak geçiştirerek kullanın birşey olmaz diyen şahıs deneyimsiz sıradan yetkisiz ve kaçak elektrik uzmanı dır.ve hiçbi b....k dan anlamayan kişidir onlar la muhatap dahi olmayınız

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,850
Son üye
umutbaysal9

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri