Amfi için Anahtar Yapımı

Salih445

Üye
Amfi dediğim şey teybin FM radyo girişlerini kestim. teypin girişine sağ sol olaraktan jak ile ses verdiğimde çalıştı. benim yapmak istediğim şey teypi kutulayınca aux ile FM arasında geçiş yapmak. FM radyo çıkışı-AUX çıkışı-teyp girişi şeklinde eğer anlatabildiysem bir türlü nasıl yapacağım aklıma gelmedi :oops: Yani istediğim zaman aux çıkışını yada FM radyo çıkışını teybin girişine takmak. sağ sol bu arada giriş çıkışlar. basit paint çizimi işimi görür. Şimdiden teşekkürler herkese yardımlarından dolayı :)

Tam olarak ne yapmak istediğinizi anlayamadım. Siz anlattığınız kadarını çizerseniz takıldığınız yerde biz yardımcı olmaya çalışabiliriz. Sadece 3 lü anahtar bağlantısını mı yapamadınız sol - orta(boş) - sağ şeklinde yoksa başka bir şey mi? yoksa sol fm i devreye alsın sağ aux u mu? kablo olarak anahtarlama yapılacak yerde kaç kablo var ve işlevleri neler? + mı - mi ses mi?

Eski ses sisteminde bulduğum anahtar ile yaptım. Aynı bunun gibiydi 6 bacaklıydı. Yazmayı unutmuşum kusura bakmayın.

Forum istatistikleri

Konular
128,126
Kullanıcılar
449,840
Son üye
111340

Yeni konular

Geri