Amfi Devre Şeması lazım 400w Civarı

kardeş tda1554Q var bedede yapmaya çalıştım fakat yapamadım
baskı devre ve elemanları verirsen sevinirim acemilik

teşekkürler
------------------
bende yapmak istiyorum ama elektronikten hiç anlamam arkadaşlar yapılabilirmiyim ufak boyutta bişi :S

Son düzenleme:
Arkadaşlar daha yeniyim Ama Elimde 4 + 1 ses sistemi var ve sistemin bas içindeki amfisinden hiç memnun değilim. bana bi amfi lazım hoparlörlerin ve kullandığım amfinin özellikleri

Teknik Özellikleri
-Çıkış gücü: 5W+3Wx4 (RMS)
-Frekans Yanıtı: 20Hz-18KHz
-S/N:>85dB
-Kontrolör: Ses (ön panel), bas (ön panel)
-Woofer ünitesi: 4” hoparlör manyetik koruyucu
-Woofer Yüksek ses empedansı: 8?
-Yüksek ses: 3” hoparlör manyetik koruyucu
-Yüksek ses empedansı: 4 ?
-Subwoofer Boyutu: 136 (G) x 210 (Y) x 230 (D)MM
-Uydu Boyutu: 90 (G) x 130 (Y) x 95 (D)MM

Yardımcı Olursanız Çok sevinirim... 4 hoparlörü bağlayabileceğim bişey artı 4 hoparlor daha bağlayabileceğim... size zahmet bilgi verirseniz..

Devrede değişiklik yapıp hoperlörlere bağlarsanız hoperlörleriniz bozulur.Size komple sistem lazım.

1000 - 1500 wattlık anfi şeması lazımm :??

şu an elimde 2 adet 200 Watt'lık hoparlör var. ama buna göre amfim yok yardımcı olursanız sevinirim

abi bunun baskı devre şeması mazeme listesin falanda versen daha fazla bilgi

1 mikrofon girişli bassız tizsiz ekosuz kova hoparlörle kullanılacak 400 w lık anfi yapıp gönderebilecek usta arıyorum.camide kullanılacaktır...

acep biiiçare.......

arkadaslarrr bana acill 120 150 watt çıkıslıı amfi dewresi lazımm yardım ederseniss sewinirimm :)

Evime Ses Sitemi Kurmak istiyorum ama ona nasıl birşey yaparız amfİLi Ve qüzEL birşey olması isiyorum onun hakkında bana yardım cı olursanız sevinirim

Forum istatistikleri

Konular
127,959
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri