Amfi Devre Şeması lazım 400w Civarı

SerkaN

Üye
Herkeze Selam Biraz Fazla Oluyorum Galiba Ama Bana 400w veya 300w gücünde Bir Amfi Devre Şeması Lazım Kendi Muzik Sistemimi Yapmayı Düsünüyorum..........

Bu Devreye Bi Göz Atmanı Tavsiye Ederim

wwwkontrolkalemicomamfi300watt.jpg

Eger işine Yaramazsa Msj At Elimde Birkaç Tane Daha Devre Şeması Var Onlarıda Eklerim

Ya Bu Devre İyi Birşeye Benziyor Ama Açıkcası Bununla Uğraşmak Yemedi Daha Basit Bi Amfi devresi Tavsiyeniz Varmi ?????????

Serkan kusura bakma ben seni unuttum yaaaaa

20 watt basit bi devre işine yarar

LM1875-20-watt-amfi-semasi.jpg

buda 50 watt

LM3876-50-watt-amfi-devresi.jpg

oo abi cok saollun güzel devreler var ama bunları yapmak yurek ister :D benim bulundugum yerde elektronik devre elemanları cok cok pahalı. ama anfi yapmak istiyorum fakat araba icin yani 12V ile calısacak. elinizde bole bir sey varmi 2x20 ile 2x50 arasında. cok buyuk bir sey lazım degil hoparlörlerim zaten güzel sadece basit bir sey lazim pioneer damgası :D kaliteyi vuruyo

Essence ' Alıntı:
oo abi cok saollun güzel devreler var ama bunları yapmak yurek ister :D benim bulundugum yerde elektronik devre elemanları cok cok pahalı. ama anfi yapmak istiyorum fakat araba icin yani 12V ile calısacak. elinizde bole bir sey varmi 2x20 ile 2x50 arasında. cok buyuk bir sey lazım degil hoparlörlerim zaten güzel sadece basit bir sey lazim pioneer damgası :D kaliteyi vuruyo

TDA 1554 var 2x22 veya 4x11 watt olarak kullanılıyor yapımı çok basit ben yaptım çalışıyor fiyat olarak ucuza mal oluyor 14.4 volt girişi var 12 voltta sorunsuz çalışıyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bende bir amfi yapmak istiyorum kaliteli bisey ilk olcak 100w civarında üstünde ekolayzer de olursa çoook sevinirim bant genişliği 30-40hz den başlarsa iyi olur sürekli kullanabileceğim bişey olsun istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.bass ları iyi vermeli.çook saolun

bu işten iyi anlıyan birisi ile msn de canlı konuşmak istiyorum.İsteklerim biraz fazlamı???

TDA7294 İşini görür yanlız -+ 50 Volt Besleme gerilimi istiyor ben yapmadım ama bi arkadaşım devreyi yaptı gayet iyi çalışıyor Entegrenin iyi soğutulması gerekiyor nekadar iyi soğursa performansı okadar daha iyi ayrıca mute özelliği var enerjiyi kesmeden sesi kapatabiliyorsunuz. Eğer pertinaksa yapıcaksanız Entegreyi soğutucuya montaj yapıp entegreden kabloları pertinaksa taşımalısınız ama baskı devre çıkarmak daha iyi. Ekten Datasheet ' ine ulaşabilirsiniz.

Ekli dosyalar

• tda7294.pdf
    1.4 MB · Görüntüleme: 51

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,965
Kullanıcılar
449,611
Son üye
ramazansanli@

Yeni konular