ALTUS 424 BULAŞIK MAKİNESİ MOTORU SÜREKLİ ÇALIŞIYOR

Sevgili ustalar Bende Altus AL 424 bulaşık makinem motoru sıkışmış söktüm temizledim takdım çalıştı fakat şimdide makineye enerjiyi verdigimde yıkama motoru devamlı çalışıyor yıkamayı yapıyor suyu boşaltıyor alıyor vs Ançak yıkama biti ışıgı yandıgında Hala yıkama motoru çalışmaya devam ediyor durdurmam için elle Enerji dügmesini kapatıyorum lütfen yardım edermisin şimdiden tşk

Ustam röle takılı kaldıysa nasıl bir işlem gerekir yardımcı olursanız sevinirim tşk
Ustam ben izmir deyim altus AL 424 yeni kart nekadardır bunun tamiri ne kadar tutar yardımcıolurmusunuz saygılar ustam

Moderatör tarafında düzenlendi:
Arkadaşlar Arızayı buldum kartı söktüm enerjinin girdiği söketi karttan çıkarınca kartın altını cevirince gördüm üç adet mini parça parçalanmış emeği geçen yardımcı olan arkadaşlar ustalar Hakkınızı helal edin allahrazıolsun sizlerolmasaydı bunu bulmam mümkündegildi tşk

Kartın yenisini servisten gelen arkadaşlar denememayetinde taktılar karttan degildediler arıza başkayerymiş 250..300 TL olur dediler yardımcı olacak arkadaşlara şimdi tşk sunarım

Forum istatistikleri

Konular
128,160
Kullanıcılar
449,918
Son üye
mustafa 909

Yeni konular

Geri