altarnator yardim

kadirgül

Üye
]merhaba arkadaşlar genpower gb 3500 jeneratör aldım altarnatörü lazımdı bana gerisini ayrıdım altarnatör kasnak vasıtasıyla döndürüyorum 3600 devir de monofaze motorda aynı devir kasnak vasıtasıyla tabi ama 220 elektrik alamıyorum 3.5 kva altarnatörüm uyartım vermem lazımmış nereye nasıl vereceğim i bilmiyorum video çektim bobin uçlarını hepsini yani elimde 12 volt 70 amper akü var uyartımı aküyle nasıl vereceğim acaba kablo uçlarını videodan bakarak nasıl yapacağımı anlatırsanız sevinirim elimde kaldı altarnatör daha sıfır kullanamadım 12 amperlik altarnatörüm [video=youtube;kx-kZFIPdGc]https://www.youtube.com/watch?v=kx-kZFIPdGc&feature=youtu.be[/video]

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.

Forum istatistikleri

Konular
128,105
Kullanıcılar
449,807
Son üye
bdursun

Yeni konular

Geri