Allen bredley plc lerin yaygın olmasının nedeni ne olabilir

AB PLC ler ile 4-5 aydır uğraşıyorum her adımı para, sorun çözümü kit, her update para bu nedir kardeşim adım atamaz hale geldik. Siemense devam...

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
ne allen miş yaa. ne türkçe desteği var ne eğitimi var. kullanıcı dostu olsa ne olur. bildiğim siemens bilmediğim allende iyidir her zaman.

ne allen miş yaa. ne türkçe desteği var ne eğitimi var. kullanıcı dostu olsa ne olur. bildiğim siemens bilmediğim allende iyidir her zaman.

Allen Bradley'nin Siemens'ten PLC olarak artısı çok fazla.
Ama bizim amacımız taraftarlık yapmak değil, eğrisi doğrusunu konuşmak.

İnsan tanımayınca böyle konuşur. Ben hem Siemens, hem de AB ile çalıştım. Hangisinin ne artısı, ne eksisi olduğunu iyi bilirim.

taraf olmak için söylemedim arkadaşlar. bende alleni gördüm. kullanımı daha kolay siemensten daha iyi ama. benim söylemek istediğim şu. Türkiye de bu plc hakkında ayrıntılı bilgi az. kaynaklar ingilizce. tepkimi belirtmek için söyledim.

GMTCNT PLC lerle tanistiniz mi. Bircok uygulamaniza cozum uretebilirler. Programlama kablosu dahil hicbir yazilima para odemezsiniz... www.gmtcontrol.com

Valla ne varsa bizde var.yerli malı yurdum insanı. okula eğitim için Siemens ve diğer bazı yabancı markalar programlama kablosunu bile Eurolarla satarken, bir istekle okula 6 adet plc gönderen GMT PLC yi kullanalım.. hem biz hem ülkemiz kazansın..

Forum istatistikleri

Konular
128,159
Kullanıcılar
449,916
Son üye
adil.degirmenci

Yeni konular

Geri