Akmayan pil diye satın alıyorum ama...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ben de aksine bimex severim vatandan nefret ederim. adamdan oyun pc si istedim 3.5 milyarlık kasa iteledi. sanki nasa roketlerini sabote edecz:) bimexden 250 tl ye 645 almıştım. bir de corsair ram aynı ramin uydurukdan markası 50 dolardı bimexden 50 tl ye almıştım hem de 1600 mhz:)
size denk gelmiş yani. yoksa bimex hem ucuzdur hem iyisi. ki açılmış pil de verilmez.
sizin hatanız akan pilleri faturası ile götürmemek. komple kullandığını kullanmadığını götürecek ücret iadesi isteyecektiniz. çünkü adam size aynı partiden veriyor pili. o da akar:)
yani siz haklı iken haksız oldunuz.
kolonya iyidir tyemizler. plastik aksamlı kısımlar olmasa tinerden şaşmayın derim ama plastik aksam varsa kolonya iyidir. ancak içeri kaçırmayın. kolonya eritir yolları.
tiner pilastiği kolonya bacakları eritir:)
3 ay geçtiği için ücret iadesi yapmazlar maalesef, birde fatura burda yok, kargoyla getirtsem masrafa değmeyecek.

Pillerin hepsini komple götürdüm, aynı parti değil verdiği son kullanma tarihi ve modeli farklı.
1.59-1.60 v iyi değil mi?

Sizden haber gelmeyince kolanyalı mendil, tornavida yardımıyla temizleyip, çalıştırmıştım saati. Bilgiler için sağ olun.

Büyük meblağlı alışverişlerde araştırma yapmak gerek, bazen güzel indirimler olabiliyor.

Sağ olun.

3 ay geçtiği için ücret iadesi yapmazlar maalesef, birde fatura burda yok, kargoyla getirtsem masrafa değmeyecek.

Pillerin hepsini komple götürdüm, aynı parti değil verdiği son kullanma tarihi ve modeli farklı.
1.59-1.60 v iyi değil mi?

Sizden haber gelmeyince kolanyalı mendil, tornavida yardımıyla temizleyip, çalıştırmıştım saati. Bilgiler için sağ olun.

Büyük meblağlı alışverişlerde araştırma yapmak gerek, bazen güzel indirimler olabiliyor.

Sağ olun.
ben lmam abi.
ulaşamazsın çünkü her an iş çıkıyor lafta işsizim ama teybi tv si bozulan evbe akıyor:)
1.75 olmalı idi diye hatırlıyorum. benim pillerde o olur genelde

ben lmam abi.
ulaşamazsın çünkü her an iş çıkıyor lafta işsizim ama teybi tv si bozulan evbe akıyor:)
Yeterki iş olsun, ben cevap almasamda, geç alsamda olur. İnşallah daimi bir iş bulursunuz, siz işsiz kalmazsınız zaten.
Sağ olun, her sorumu yanıtlıyor, cevapsız bırakmıyorsunuz.

Yeterki iş olsun, ben cevap almasamda, geç alsamda olur. İnşallah daimi bir iş bulursunuz, siz işsiz kalmazsınız zaten.
Sağ olun, her sorumu yanıtlıyor, cevapsız bırakmıyorsunuz.
bir de sitedeki densizler olmasa:)
zaten buralardan topladıklarımı faceye gruba alıyorum orda konuşuyoruz geniş konuları.

bir de sitedeki densizler olmasa:)
zaten buralardan topladıklarımı faceye gruba alıyorum orda konuşuyoruz geniş konuları.
Her yerde çıkıyor maalesef:)
Benim forumda varlığımın ve yokluğumun önemi olmaz, pek bir paylaşımım yok fakat ben belli başlı üyeler, yöneticiler,yetkililerin hoşgörüsü sayesinde konu açıyorum.
Yabancı forumlarda karşılaşmadım, denk gelmedi kaba, saygısız üyeler, örneğin: Xda sitesi.

Son düzenleme:
Her yerde çıkıyor maalesef:)
Benim forumda varlığımın ve yokluğumun önemi olmaz, pek bir paylaşımım yok fakat ben belli başlı üyeler, yöneticiler,yetkililerin hoşgörüsü sayesinde konu açıyorum.
Yabancı forumlarda karşılaşmadım, denk gelmedi kaba, saygısız üyeler, örneğin: Xda sitesi.
yabancılarda sen kelimesi bile yok ki tabi olmaz kavga :) şaka maka. ya insan bu yanlış bilebilir yanlış yazabilir.
ama bu demek değil ki sen beni ezikleyebilirsin?
burda vardı bir tane adamın hatasını yüzüne vurmadım meğer benim hatamı bekliyormuş. bir kelime için bilmiyorsun sen işten anlamıyorsun diye zırıldanmaya başladı:)
bunlara takılmadan yazmak da elde olmuyor. sonra asıl soru kaçıyor.

yabancılarda sen kelimesi bile yok ki tabi olmaz kavga :) şaka maka. ya insan bu yanlış bilebilir yanlış yazabilir.
ama bu demek değil ki sen beni ezikleyebilirsin?
burda vardı bir tane adamın hatasını yüzüne vurmadım meğer benim hatamı bekliyormuş. bir kelime için bilmiyorsun sen işten anlamıyorsun diye zırıldanmaya başladı:)
bunlara takılmadan yazmak da elde olmuyor. sonra asıl soru kaçıyor.

Yazıyorum ama konu başka yerlere gidiyor diye fırça yemeyelim birde:)

Yardımlaşmanın yapıldığı yerde olmaması gerekir, hatta hiçbir yerde yapılmaması gerek ama oluyor işte hiçbirimiz dört dörtlük değiliz, üstünde değiliz şu ölümlü dünyada, bir gün ölüp gideceğiz, bu dünya Sultan Süleyman'a kalmamış.
Fakat küçük dağları kendi yaratmışcasına insan modelleri çıkıyor sanalda ve gerçekte.
Kibirli insanları hiç sevmem; makamı, görevi ne olursa olsun, tavrım değişmez.

Yanlışımız elbette olacak, dedim ya dört dörtlük değiliz diye ama o yanlışıda güzel bir dille anlatmak işte o herkesin harcı değil sanırım.

Son düzenleme:
Yazıyorum ama konu başka yerlere gidiyor diye fırça yemeyelim birde:)

Yardımlaşmanın yapıldığı yerde olmaması gerekir, hatta hiçbir yerde yapılmaması gerek ama oluyor işte hiçbirimiz dört dörtlük değiliz, üstünde değiliz şu ölümlü dünyada, bir gün ölüp gideceğiz, bu dünya Sultan Süleyman'a kalmamış.
Fakat küçük dağları kendi yaratmışcasına insan modelleri çıkıyor sanalda ve gerçekte.
Kibirli insanları hiç sevmem; makamı, görevi ne olursa olsun, tavrım değişmez.

Yanlışımız elbette olacak, dedim ya dört dörtlük değiliz diye ama o yanlışıda güzel bir dille anlatmak işte o herkesin harcı değil sanırım.
gitmiş valla gitmiş.
.........
ben lmam abi.
.........
bu mesajım için 2 gün yasak aldım. bu mesaj için beni yasaklayan kişiyi değil onu mod yapanı dövmek gerekir :)

gitmiş valla gitmiş.
.........
ben lmam abi.
.........
bu mesajım için 2 gün yasak aldım. bu mesaj için beni yasaklayan kişiyi değil onu mod yapanı dövmek gerekir :)
Büyük ihtimalle birisi şikayet etmiştir, moderatör bütün yazıları okuyamaz. Moderatörün suçu yoktur bence.
Bu bir düşünce tabi.
Ceza aldığınıza üzüldüm :(

Büyük ihtimalle birisi şikayet etmiştir, moderatör bütün yazıları okuyamaz. Moderatörün suçu yoktur bence.
Bu bir düşünce tabi.
Ceza aldığınıza üzüldüm :(
moderator şikayet bahsedilen metni okumaya tenezzül etmiyorsa bunun ceremesini de bana çektiriyorsa beyinsiz dediğimde kızmasın o zaman :) böyle terbiyesizlik mi olur?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum istatistikleri

Konular
128,149
Kullanıcılar
449,890
Son üye
Ercan29

Yeni konular

Geri