Akım Düşürücü-Akım Yükseltici

Allahıma çok şükür hayatımda haram lokma yemedim ailemede yedirmedim. Allah nasip etmesin. A+ plus ürünler ve led aydınlatmanın nimetlerini göstermek için örnek verdim sadece.
Elinizdeki ürünleri A++ ürünlerle değiştirin;
Çünkü piyasa hareketlensin beyaz eşya sektörü canlasın ekonomi için,
Çünkü kısa bir kullanım süresi sonrası bu ürünlere ödediğiniz para kendini amorte edip ilerisinde size kar getirecektir,
Çünkü yeni ürün eski ürün gibi arıza yapmaz yapsada garantisi var, buda size ekonomik getiridir,
aklıma gelenler bunlar..
Allah yedirmeyi nasip etmesin. Sadece şaka yaptım. Dediklerini anladık ustam...

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Konuya yakın bi sorum olacaktı değerli ustalarim 220 ile calisan bi aliciyi 380/220 v trafo ile beslediğimizde 380 tarafinda cekilen akim daha dusuk olmazmi

KontrolKalemi Mobile ile gönderildi.

Konuya yakın bi sorum olacaktı değerli ustalarim 220 ile calisan bi aliciyi 380/220 v trafo ile beslediğimizde 380 tarafinda cekilen akim daha dusuk olmazmi

sarfiyat çekilen akımla ilgilidir.uygulanan gerlimle çekilen akım çarpımı gücü watt ı ortaya çıkarır. yani trafo koymanız bir şey değiştirmez alıcının gücü /gerilime göre ortaya çekilen akım çıkacaktır.slm

Yani 380 de cekilen akim 220 den dusuk olmayacakmi ornek verirsek 10 kw lik bi alici 220 v ta ne kadar ceker 380 v ta ne kadar

Forumda bununla ilgili bi yazi okudum anlaşıldı :cool::cool:

Forum istatistikleri

Konular
127,949
Kullanıcılar
449,595
Son üye
Ferden1011

Yeni konular

Geri