Actraris SL7000 Sayaç Okuma Yazılımı

ufuk82

Üye
Arkadaşlar ACTARIS SL7000 MARKA sayaçları okumak için elinizde yazılım varsa veya sayaç okuma programı yazan varsa bu tür sayaç için paylaşırsanız çok sevinirim..

iyi çalışmalar dilerim.

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
ARKADAŞLAR VİKO Sayaç Okuma Yazılımı denen bir yazılım var elimde acaba bu sayacı onla okuyabilirmiyiz neler yapmam lazım ayarları ile ilgili acil bilgi lazım..BAŞKA hangi yazılımları önerirsiniz bu işin ustalarına duyurulur..

teşekkürler..

ben denedim viko sayaç programı okuma yapıyor luna ve makel e ait programlar ise okuma yapmıyor
yanlız şunu da belirteyim viko sayaç okuma programı da eksik okuma yapıyor örneğin kapasitifi okumuyor

en iyisi actaris e aik pro yazılım programı ama onu da lisanslı olarak şirket veriyor

sayaclarını yazılımıyla ilgilenen arkadaşlar bana ulaşsınlar bilgi paylaşımı yapabiliriz

Onur Bey merhaba ACtaris SL7000 sayaçları okumak istiyoruz bununla ilgili bir program varmı sizde? yada nasıl yazabiliriz? Eposta adresim [email protected]

slm bende okuma proğramı yok bende diğer proğram var siz nerelisiniz makel Köhler proğramı var

slm arkadaşlar actaris okuyan program yok mu mevcut yada link filan yardımlarını zı bekliyoruz

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,598
Son üye
kadir12366

Yeni konular

Geri