Ac suruculerın en cok enerjı tasarrufu yapan markası hangısıdır

eren051

Üye
ınverterler endustrının en onemlı elemanlarından bırısıdır
hangı marka ınverterler normal sartlarda en yuksek kararlı calısmayı ve enerjı tasarrufu saglıyor

Ustalarım kullandıgınız ınverterler hakkında bılgı verırmısınız
lıder hangı markadır

hayırlı geceler.

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
böyle bir karşılaştırma zor. Ama her sürücünün katoloğunda kayıp güç yazar. Çok büyük farklar olacağını sanmıyorum.
Sürücü konusunda sağlam olması az arıza çıkarması, son olarakta fiyat önemli..

abb nin acs800 modeli çok iyidir, direct tork control modu var ve sizin istediğiniz uygulamaya uyar bence

tasarrufu sürücüden daha çok uygulama tipi belirler.. fan, pompa'da elde edilen tasarruf diğer uygulamalara göre daha yüksektir mesela.

abb Siemens ve danfoss iyidir. en azından arkadaşımın da bahsettiği gibi sık arıza yapıp 3 kuruş kar ettiricem derken büyük masraflar açmazlar başına bu markalar..

schneider altivar 32 modelini kullandık pek sorun çıkarmadı ama abb de tabiki iyidir

ben abb marka sürücü kullandım.pompa uygulamsında.nemli ve tozlu şartlara sürücü arıza çıkarmadan çalışıyor.
bir soğutma fanını süren direnç arıza yapıyor onuda değiştirmesi kolay.

Delta ucuz az yakiyo cok gidiyor. Daga tasa sur ariza cikarmaz :))

device_name Cihazımdan your_app_name ile gönderildi

Omron(Yaskawa) ve Mitsibushi markaları diğerlerine göre artıları çok
Uygulama alanına göre değişkenlik gösterebilir
Ayarlayan kişiye göre değişir v.s. v.s.
say,say bitmez
Tasaruf şartlara bağılıdır!

İngiliz üretimi olan Optidrive sürücüleri performans ve enerji tasarrufu açısından çok iyi bir üründür. Harici olarak giriş kontaktörüne ihtiyacınız olmaz kendi içinde dahili olarak bulunmaktadır. Ayrıca dahili olarak EMC filtresi ve fren transistörü yer ve maliyet açısından kazanç sağlar. Sensörsüz Vektör Kontrolü ve Permanent magnet Motor Kontrolü ile yüksek performans sağlar ve piyasadaki sürücülerden daha fazla enerji tasarrufuna sahiptir. Detaylı bilgi ve fiyat bilgisi için bana özelden ulaşabilirsiniz.

Forum istatistikleri

Konular
128,149
Kullanıcılar
449,888
Son üye
kalemx

Yeni konular

Geri