ABB SÜRÜCÜ F0101 HATASI HAKKINDA YARDIM

TEKNİKER

Üye
DEĞERLİ DOSTLAR ABB SÜRÜCÜ F0101 HATASI HAKKINDA YARDIMCI OLABİLİRMİSİNİZ

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Sürücü seri flash bellek/cip üzerinden sistem dosyasını okuyamadığı anda verir.servisi aramak dışında yapacak birşeyimiz yok bunun dışında size arızanın ne sıklıkta tekrar edildiğini sorabilir.

Sürücü seri flash bellek/cip üzerinden sistem dosyasını okuyamadığı anda verir.servisi aramak dışında yapacak birşeyimiz yok bunun dışında size arızanın ne sıklıkta tekrar edildiğini sorabilir.
Uğur Selki teşekkürler, servisle görüştüm. Sürücü için yapılacak bişey yok, kullanılmaz artık dediler, 7 yıllık cihazdı ve yerine başka cihaz taktım

Donanımsal bir hata.Servisi ile bağlantıya geçmeniz gerek...Parametrik yada fiziksel ayarlar ile düzeltilecek bir hata değil.
bsfrot teşekkürler, servisle görüştüm. Sürücü için yapılacak bişey yok, kullanılmaz artık dediler, 7 yıllık cihazdı ve yerine başka cihaz taktım

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri