ABB marka inverter manual, sorunlar ve uygulamalar

Bu hatayı veriyor sanırım
"Short circ" hatası verip devre dışı kalıyor. Resetlendiginde tekrar 15 dk kadar civarı çalışıp tekrar devre dışı kalıyor.

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
abb acs 850 sürücüsü sürekli " MOTOR KABLAJ HATASI " VERİYOR ÇZÜMÜM OLARAK NE YAPABİLİRİM

ABB ACS310 model sürücü A 5011 hatası veriyor motora start vermiyor.Sorun nedir nasıl çözülür ?

Arkadaşlar ABB marka İnverterler hakkında sorularınız olur ise elimden geldiğince sizlere yardımcı olmaya çalışırım.

Selamünaleyküm Arkadaşlar benim manyetik karıştırıcıma ait panoda ABB acs880 sürücüsünde fault E100 code hatası var ne yapmam gerekiyor hata kodlarının olduğu döküman var mı...

Buyrun, googlede aradınızmı cıkıyor, sizin için indirdim ama E100 arıza kodu ben göremedim.

Ekli dosyalar

• ABB ACS 880.pdf
    4.8 MB · Görüntüleme: 21
Abb acq 810 invertorde 4_20 ma sensorle hiz kontrol yapacagim. Set degerim 7 bar alt degerim 4 bar
Yani 7bar uykuya gecme 5barin altina dustugunde uyanma seviyesi. Ama tam tersi oluyor 7 bardan sonra uyaniyor 5 bardan sonra uyuyor ... Yardim ederseniz sevinirim

Acs355 trifaz 2.2kw sürücü yardımcı olacak arkadaş varmı

Abb acq 810 invertorde 4_20 ma sensorle hiz kontrol yapacagim. Set degerim 7 bar alt degerim 4 bar
Yani 7bar uykuya gecme 5barin altina dustugunde uyanma seviyesi. Ama tam tersi oluyor 7 bardan sonra uyaniyor 5 bardan sonra uyuyor ... Yardim ederseniz sevinirim
Sensör ayarlarından kaynaklanıyor gibi görünüyor

Forum istatistikleri

Konular
128,159
Kullanıcılar
449,916
Son üye
adil.degirmenci

Yeni konular

Geri