ABB marka inverter manual, sorunlar ve uygulamalar

Invertor ilk once kendini koruma altina alir

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
:) motoru korur.

100 kVA lık inverter ile 20 kVA lık motor sürelim ? motoru mu koruruz invertörümü :)

invertör varken motor yanmaz , yanmamalı, (akım korumasını aktif ederseniz) .

invertörde motor bilgileri girilen yer var ise eger girdiğiniz bilgilere göre invertör motoru korumalı.

Akim korumasi olsa bile dusuk frekans degerinde yani dusuk devirde motorun arka kisminda bulunan fan yeterli olmayacagi icin motor yanacaktir

sürekli düşük devirde çalışacaksa evet.

Selamun aleykum elinde abb invertör acs800 parametre ve hata alarmları türkçesi varsa, rica etsem bana maille atabilirmisiniz. Mail adresim [email protected] şimdiden tşkler

Bulamadım kardeşim burda paylaşma imkânın varmi

drive windows light 2 programının 2.94 versiyonunu nerden bulabilirim acaba bende 2.92 var 2.95 e yukseltme varmış ama bende 2.94 ü bulamıyorum yada aramaya değermi bir yenilik varmı..

elimde çok eski bir servo motor sürücüsü var bivector 300 yazıyor bunu pcden kontrol etmek istiyorum sürücü üstünde rs232 girişi var araştırdığımca üç programa denk geldim . BIVCOM ,ABB AC BRUSHLESS SERVODRİVE ve DRIVEWINDOW LIGHT .bunlardan ilk ikisini hiçbiryerde setupu yok,diğerininde updateni istiyor bana bir çözüm önerebilcek olan varmı

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,964
Kullanıcılar
449,609
Son üye
cherrywine

Yeni konular

Geri