ABB: S3, S4, S4C, S4C+ ve S5 (IRC5)

KUKA: KRC1, KRC2, KRC4

COMAU: C3G, C4G, C5G

Bu robotlar konusunda hertürlü bilgi paylaşımında bulunabilirim. Mail adresime mail atmanız yeterli.

Saygılarımla,
RobotTR
Merhaba. Comau ve Kuka ile ilgili bütün dökümanları gönderebilirmisiniz. Çok teşekkür ederim.

Merhaba mekatronik müh. 4. sınıf öğrencisiyim. Labaratuvarımızda şuan KUKA AGILUS KR6 R900 model endüstriyel robotumuz bulunmakta. Robot tekniği dersi olarak programlama ve çevresel birimlerle haberleşmeyi öğreniyoruz. Bu konuda kendimi geliştirmek istiyorum. Başlangıç ve temel seviye için KUKA ile ilgili dökümanlarınız mevcut mu ? Gönderebilirseniz çok sevinirim. Teşekkürler..

Bu robotlar konusunda hertürlü bilgi paylaşımında bulunabilirim. Mail adresime mail atmanız yeterli.

Saygılarımla,
RobotTR

KRC4 hakkında türkçe kullanım klavuzu eğitim dökümanı gibi şeyler varsa gönderebilirmisiniz? [email protected]
http://www.erpemeteg.org/SayfaDetay.aspx?VeriGetir=13&Egitim_Materyalleri bu kaynak var suan elimde bu kaynağın kaynakçasında Endüstriyel Robotların Kullanımı ve Programlanması (V4), KUKA Roboter GmbH, 2014 bir kaynağın adı geçiyor ama ben böle bir türkçe kaynak bulamadım kukanın sitesinde googleda linkini bilen varsa gönderirse sevinirim

Saygılarımla,
RobotTR
[email protected] mail adresıme robotlar hakkınde bılgı paylasımı yaparsannız sevınırım tursan

Robot işinde elektronıkle aran ıyı olmalı digital bilmelisin programlam dılı bılmelısın ve robot gelıstıkce mekanık anlamdada bır seyler bılmelısın yanı sureklı kendını ,kendımızı gelıstırmelıyız :)

S.a ustam bende kuka robot var açılış ekranı win 95 de donup kalıyor ne yaptiysam ileri tasiyamadim yardımcı olur musun

Forum istatistikleri

Konular
128,126
Kullanıcılar
449,838
Son üye
sarioglu_55

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri