ABB invertör programı

korsan86

Üye
arkadaşler herkeze selam...

şirketimde uygulamada genellikle ABB ACS310 veya ACH550 kullanıyorum ve bunları pc üzerinden parametrelerini girmek istiyorum bunun için program linki ve kablo bağlantı şemasını gösteren bir resim verebilecek olan birisi var mıdır? windows7 kullanıyorum pc' de. verilecek olan program bu işletim sistemi ile uyumlu olur mu?

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
slm korsan86 kardeşim aradığın bilgi ach550 Türkçe kullanım kılavuzunda var pc ile inverter arası bağlantıyı rs485 ile anlatıyor kılavuzun 7 ci bölümünde var ve software programını da arıyorsun oda abb nin resmi sitesinde var oradan ücretsiz indirebilirsin ha unutmadan söyleyim benim çalıştığım firmada da acs310-350-355-550 seri inverterler var ben programını indirdim ve kablo bağlantı seklide rj45 soketten rs232 bağlantısını buldum onunla invertere bağlanıp motoru pc üzerinden kontrolünü ve program parametrelerine girmeyi kayıt almayı ve tekrar yükleme yapma gibi şeyleri yapıyorum hani olurda kafan karışırsa buradaki özelime msj at elimden geldiğince yardımcı olayım kardeş.....

Trakyali kardeşim plaka can yakıyor :) teşekkür ederim bilgi için fakat bana programın ismi lazım ismi bilmediğim için yazılımı da sindiremedim tam program ismini verirsen çok iyi olur be tekirdagli kardeşim ya

slm korsan86 kardeşim aradığın bilgi ach550 Türkçe kullanım kılavuzunda var pc ile inverter arası bağlantıyı rs485 ile anlatıyor kılavuzun 7 ci bölümünde var ve software programını da arıyorsun oda abb nin resmi sitesinde var oradan ücretsiz indirebilirsin ha unutmadan söyleyim benim çalıştığım firmada da acs310-350-355-550 seri inverterler var ben programını indirdim ve kablo bağlantı seklide rj45 soketten rs232 bağlantısını buldum onunla invertere bağlanıp motoru pc üzerinden kontrolünü ve program parametrelerine girmeyi kayıt almayı ve tekrar yükleme yapma gibi şeyleri yapıyorum hani olurda kafan karışırsa buradaki özelime msj at elimden geldiğince yardımcı olayım kardeş.....
merhabalar drivewindow light uygulamasını indirmek için yardımcı olurmusunuz

S.a memocankiraz
aşağıda verdiğim linkte ki ugulamayı yukle sonrada istersen güncelleme yaparsın site güvenilir bi site çekinmeden indir kur yardımcı olabileceğim başka bi konu varsa cekinme den sora bilirsin bulamadığın sürücü kullanım kılavuzları elimde var dır muhakkak kimisini kendim arıza ve parametresini türkceye çevirdim kolaygensin iyi çalışmalar

https://plc247.com/download-drivewindow-light-2-93-software/

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,595
Son üye
Ferden1011

Yeni konular

Geri