Abb frekans konvertÖrÜ

osethan

Üye
ABB Marka frekans konvertörünün arıza kodları ve parametre bilgileri ( parametrelerin ne anlama geldiği )hakkında bilgisi olan varmı? kullanma kılavuzu da olabilir.....şimdiden teşekkürler...

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
abb güzel bir marka bende kullandım sorun çıkarmadı

ABB sürücüler i kullandım ve de kullanıyorum, bu konuda elimde ABB nin sürücülerinin kullanma klavuzları v.s dokumanlar bulunmakta, teknik anlamda da elimden geldiği kadar bir çok sorunuza cevap verebilecegimi düşünüyorum.

ABB sürücülerle ilgili her türlü bilgi v.s konusunda yardıma hazırım...

teşekkür ediyorum young engineer... bir sorunum olursa yardımınızı isterim..... 8)

Engineer arkadaşım ABB marka bir sürücü var bende ve AL 3 hatası alıyorum. en hızlısından yardımını bekliyorum.

sayın arakdaşım hatanın tam açılımı nedir direk ekranda al 3 mü yazıyo?

peki ters dönüş yönünde ayarlamış olabilirsin motor dönüş yönün bir kontrol et paremetrelerden

Al 3 hatasını düzelttim şimdiki sorunum ise dış pottan kontrol yapamıyorum üzerindeki dijital pottan ayar yapıyorum. Dışardan kontrol yapmam için nasıl bir program girmem lazım? Aynı sorun delta marka sürücüde de var üzerindeki pottan ayar yapıyorum fakat dış pottan kontrol edemiyorum. bağlantıları falan hep kontrol ettim farklı farklı bağlantı şekillerini denedim ama ayarlayamadım bir türlü. Dış pot bağlantı sıralaması şemadan 1-3 -2

2: Ortak uç AVI
1: GN
3:+10V (1o mA)

şemada böyle gösterilmiş ama olmuyor. Neden olabilir acaba arkadaşlar.

Son düzenleme:
Sayın Ilbay 1103 nu'lu parametreyi 1 yapıp deneyebilirsiniz.(Abb için)
Saygılar

Forum istatistikleri

Konular
128,125
Kullanıcılar
449,837
Son üye
betül hüsrevoğlu

Yeni konular

Geri