ABB ACS310 A5011 HATASI

ernaydn

Üye
ABB ACS310 model sürücü A 5011 hatası veriyor motora start vermiyor.Sorun nedir nasıl çözülür ?

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
ABB ACS310 model sürücü A 5011 hatası veriyor motora start vermiyor.Sorun nedir nasıl çözülür ?
Hatayı parametre yüklerken mi aldınız.Bu Ariza parametrelerin yedeklendigi dosyanın bozuk olduğu anlamına gelir.Eger bir sonuç alamadıysanız herşeyi fabrika ayarlarına döndürüp parametreleri yeniden ayarlamayı deneyin.

Çalistirmak istedigimde farkettim yedekleme falan yapmadim

Çalistirmak istedigimde farkettim yedekleme falan yapmadim
önce local kontrol moduna alın ve alarm devam ediyormu bakın.Ben yedekleme yapmak istediğinizi düşündüm ilk mesajda.aslında öyle bir durumda 5011 ile genelde 5010 kodunuda verdiği için ilk mesajda size öyle yazdım.Paneli local moda alınca düzelecektir.Kolay gelsin.

Son düzenleme:
önce local kontrol moduna alın ve alarm devam ediyormu bakın.Ben yedekleme yapmak istediğinizi düşündüm ilk mesajda.aslında öyle bir durumda 5011 ile genelde 5010 kodunuda verdiği için ilk mesajda size öyle yazdım.Paneli local moda alınca düzelecektir.Kolay gelsin.
Teşekkürler ilginize frekans 5.0 hertz de kalmış tekrar parametre girerek düzelttim local modda çalıştırdım.

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,600
Son üye
psychedelic

Yeni konular

Geri