9 volt ile çalışan amfi

demonsands

Üye
ya arkadaşlar niyetim var ama hiç bir yerde bulamıyorum 9 volt ile çalışa bilen bir amfi devresi olsun 3 4 w bişy versin yeter bazılarına sordum yok filan diyorlar ama ozmn kullandığımız cep telefonlarındaki amfiler nasıl ? 3.7 volt ile çin malları ortalığı yıkıyor ltfn yardım edin çoq gerekli ve lazım.

tda2003 ile yap tda7000 ıle radyo amfısı olarak yapmıştım oto teyplerde çikiş olarak kullanılıyor 8 watt guç verır fazla malzemede gerekmez

ya ben onu demiyorum 9 volt veya 3.7 telefon bataryası ile çalıtıra bile ceğim bi anfi istiyorum çoq masraf yapsada sorun deil hani gösterken devre şeması yada alıntı olan stenin adresi fln bbişyler koyunki Bakım görelim arkadaşlar.

ya arkadaşlar bana 2x 20 wattlık ampşifikatör baskı devresi çizimi lazım bi gönderirseniz sevinirim bi kaç çeşit amfi devresi olursa çok sevinrim şimdiden teşekkürler (fatih)

TDA1554 2x22watt kaliteli bir entegredir.İnternetten ara kesin bulursun bulamassan konu aç oraya eklerim.

ya ben onu demiyorum 9 volt veya 3.7 telefon bataryası ile çalıtıra bile ceğim bi anfi istiyorum çoq masraf yapsada sorun deil hani gösterken devre şeması yada alıntı olan stenin adresi fln bbişyler koyunki bakım görelim arkadaşlar.

9volt pil veya 3.7voltluk pil ilemi çalıştıracaksın?

olabilir 9volt ile çalıtıra bilirim 3.7 telefon bataryası da ola bilir olmaz diyenler içinde telefonu örnek veriyorum telfonlar nasıl 3.7 volt ile baya ses veriyo okadar bi amfi olsa yeterli benim için

Forum istatistikleri

Konular
127,959
Kullanıcılar
449,607
Son üye
sinan343834

Yeni konular

Geri