6050e su alma problemi

Bahtiyar21

Üye
Parazit onleyici arizalmisti onu söktum. Kablolari kisa bagladim. Enerji geliyor makina cakismaya baskiyor. Ancak su almiyor. Altini tekraractim. Suvalfinden sonrasini actim makinayi calistirinca valf acmiyor ve su almiyor

14488021824321431140068.jpg
1448802244608-1073025437.jpg

Valfe disaridan elektrik verip alisip calismadigini kontril ettiniz mi? Su giris valfi de arizali olabilir. Harici bir kabloya bir fis baglayip kablonun uc kismini valfe baglayin fisi elektrik verdiginizde calismasi lazim

Valfe disaridan elektrik verip alisip calismadigini kontril ettiniz mi? Su giris valfi de arizali olabilir. Harici bir kabloya bir fis baglayip kablonun uc kismini valfe baglayin fisi elektrik verdiginizde calismasi lazim
Aynen dediginiz gibi yaptim. Valf calisiyor. Ancak sisteme bagladigimda makina. Acildiginda valfi acmiyor. Acaba kablolarimi yanlis bağladım. Ve dogru olup olmadigini nasil kontrol ederim

Ventildeki beyaz kablo olmamasi lazim. Yesil ve mor olucak. Tuz kutusunun uzerindeki tuz uyari salteri ile su giris vanasindaki karistirmisiniz. Su giris vanasindaki yesil ve mor olucak. Tuz uyaru salterinedekide ince beyaz ince kahve.

Forum istatistikleri

Konular
127,959
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri