50 KVA Kuru Tip 34.5/400 V Trafonun detaylarının olduğu proje örneği

Selamun aleykum. Mezun olabilmem ıcın hoca benden bu odevi istedi acayıp sıkıntılı bır durum kımse ulastımsa olumsuz bır ceval aldım yardımcı olacak arkadaslar ınsallah burda vardır. Elımde ornek olarak resım de vardır bana ulasmak ısteyen arkadaslara onları da gosterebılırım. Az bucuk da param var bu ısımı halleden kısıye helalı hos olsun. No 05394985493
50 KVA Kuru Tip 34.5/400 V Trafonun detaylarının olduğu proje örneği

Sayın mustafa bey sana para soran olmaz bu formda lakin; senin sorunun ne önce onu anlatırsan burda sana yardımcı olacak çok değerli uzmanlarımız mevcuttur. Yardımcı olacaklarına inanıyorum.

Merhaba Mustafa Bey, Bu sitede kimse para talep etmez. Maksadımız yardımlaşarak bilgiyi paylaşmaktır. Paylaşım arttıkça da muhabbetler artar. Forumda illaki yardım edecek değerli arkadaşlar mevcuttur. Umarım erken zamanda cevapları alacaksın. Hayırlı akşamlar.

Kendiniz yapmayı denemedinizmi ? Okul bitincede , işlerinizi para ile yaptırmayımı düşünüyorsunuz ? Mü-
hendislik okuyorsan,vay haline.

Kuru tip trafonun üretim değerleri örneğin: kaç mm nüve kullanılmış.ızolasyon sargı kalınlığı gıbı uretım degerlerının oldugu proje lazım.

Sn mustafa bey siz imalat projesini isteyorsun bunu ancak trafo imalat fabrıkasından alabilirsin.
tabi verirlerse veya satarlarsa. veyahut bir 50 kva kuru trafo alıp söker ve ölçersin.

Forum istatistikleri

Konular
128,149
Kullanıcılar
449,890
Son üye
Ercan29

Yeni konular

Geri