50.000-60.000 devir motor lazım 2.2 kw-3kw aralığında

orion_38

Üye
bu konu için yardımlarınızı bekliyorum

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Yüksek devirlerde kullanılan hava ile çalışan pnömatik motorlar var ama bunlar içinde hava tertibatı lazım yani masraflı. Ne amaçla kullanacaksınız bu konulardan bahsederseniz arkadaşlar daha faydalı bilgiler verir

sn orion, uzun zaman önce arel firmasıyla çalışmıştım. görüşürseniz size yardımcı olacaklardır.

www.arel.com.tr/

arkadasım o motorlarda bizde var pıston içini taslayan makınenın uzerınde motorun markası haunı blumm almanya menseili ve deckel mahoo akım tezgahlaının da da kullanılıyor

telemekanik altivar 31 2,2 kw invertör kullan cihaz çıkış frekansı 500hz devir sayısını pot la ayarlarsın

betatron ' Alıntı:
telemekanik altivar 31 2,2 kw invertör kullan cihaz çıkış frekansı 500hz devir sayısını pot la ayarlarsın
rulmanların ve yatakların 60 000 devirde dağılmamasını sağlamak lazım ama.
Yüksek devirde motorlar,hava yastıklama ile çalışıyor.özel bir motor arıyor arkadaşımız

sayın orıon38

50hz lik motoru 500hz de çalıştırabilirisn ama bir süre sonra motor daha alçak devirlerde çalıştırılmak için tasarlandığı için rulmanlarda sorun olacaktır. bu devirde asenkron motor varmı bilmiyorum ama pnomatik motor mevcut...

Bu devirde bir asenkron motor yoktur. Bu devir sayıları için özel tasarlanmış motorlar vardır. Adını şu an hatırlayamadım. Asenkron bir motoru 500 Hz'e ulaştıramazsınız, motorun sargıları yanar.

Forum istatistikleri

Konular
128,130
Kullanıcılar
449,846
Son üye
g-silver

Yeni konular

Geri