450 kw motor sürücüsü

Merhaba arkadaşlar bende bu arkadaşımıza VACON inverteri tavsiye ederim 5MW a kadar ürünleri bulunan sadece işi inverter üretmek olan bu firmanın Van Çimentoda çalışan hali hazırda 1Mw lık sürücüsü bulunmaktadır.Yakın zamandada Burgaz Rakı fabrikasında 315KW ağır şartlar devreye aldım.
Sorunsuz ve gayet randımanlı çalışmaktadır.

Bilgilerinize

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
ali kardeşim sana bi çok marka tavsiye edebilirim ama teknik açıdan tam olarak anlayamadım.teknik derken senin kullanıcağın yerde tork ihtiyacı varmı yokmu bunları bilmek lazım..istersen ara sana bu konuda yardımcı olurum **** *** ** **

Moderatör tarafında düzenlendi:
sana mıtshıbushı fr 540 serisini tavsiye edebilirim çok memnun kalacaksın sorunsuz çalışıyor

fr 540 evet

Moderatör tarafında düzenlendi:
arkadaşlar herkese çok teşekkür ederim. abb acs 800 bu iş için karar verdik. herkese teşekkür ederim.
sn murat cyber ilginize çok teşşeküür ederim ayrıca :) (+) pop

Arkadaş seçimini yapmış zaten.Hala şunu kullan bunu kullan diyen arkadaşlar var.Bence artık abb yi denemesini ve nasıl bir sonuç aldığını buraya yazmasını beklemek daha faydalı olacak.Abb nin bayisinde satış mühendisi olarak çalışıyorum ve fanatiklik yapmadan olaya bakıyorum.Burada Acs 800 ü övecek değilim zaten young_engineer arkadaşımız abb de çalışmadığı halde olaya objektif bakarak bir yorum yapmış(Ben bile cihazı bu kadar iyi anlatamazdım heralde:)).
Arkadaş hele bir denesin.Verim alamadı mı ondan sonra çıkar şunu al bunu al dersiniz.

sayın arakdaşım ben maden sektöründe çalışıyorum çamur yoğumluğum %70 lere kadar çıkıyo ve elimde atv 71 de var abb acs 800 de var ikiside süper çalıyo artık bundan sonrası cihazın görtüntüsü ve kolay kulllanım ve kalibrasyon yapma yani zevk meselesine kalıyo zerkesin tavsiyesi farklı olur ama bunların ikisinden birini tercih etmek sana kalıyo

Abb Anti-jam makrosu.Çamurlu ortamlarda pompanın temiz kalması için yapılmış özel bir makrodur.Acs-800 modelinde vardır.Yeni ürün olan Acs-310 fan&pompa sürücüsünde de var.1-2 ay içinde bütün abb sürücülerde enerji sayacı olacak.Kaç kw,kaç lira kar edildiği kontrol panelinden görülebilcek.

O güçlere Ben Danffoss,controltecniqe,Lenze,Abb Öneririm

Kesinlikle abb diyen arkadaşlara katılıyorum.birçok sürücü kullandım ama abb nin üstüne tanımam.acs 800 ü tavsiye edebilirim.ikinci seçenek ise sıemens olabilir........

Press için siemensin düşük güçlerini kullandım. Cihaz motor optimizasyonu iyi yapılırsa uzun yıllar sorunsuz çalışır 550Kw 400V Masterdrive vector çerkezköyde cam sektöründe kullanılmakta cihaz sistemle beraber gelmiştir 250Kw üstü için siemens yada abb ile direk görüşmeniz lazım diye düşünüyorum

Selamlar.Ben şunu belirtmek istiyorum.Bu kadar bazı şeylerde ısrar etmeye gerek yok bence.Çoğu drıve markalarının 450 kw sürücüsü bulunmaktadır.Burada bahsedilen bir pres bana kalırsa fazla bir akım çekmeyecektir.ve pahalı bir sürücüye gerek yoktur.daha ucuz drıvelar bulunmaktadır tavsiyede bulunabilirim.

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,849
Son üye
cagan20

Yeni konular

Geri