4 kW micro hes resimli anlatım (ing)

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
paylaşım için teşekkürler..

gördüğüm kadarıyla suyun yüksekliği fazla değil. açık bi kanalla taşınmış. bu kadar suya göre üretim gayet iyi.

bizim köyde de yaklaşık bu debide akan bi dere var(resimlerdeki ana kaynaktan gelen su kadar, kanala ayrılmadan önceki kadar yani) bende oraya böyle bi sistem kurmayı düşünmüştüm. bir iki yerden sordum soruşturdum 2kw kadar elk. üretebileceğimi ve üretim çok az olduğu için tedaş hattına bağlanamayacağını söylediler. köye uzaklığı da 4km civarı olduğu için vazgeçmiştim. anlaşılan biraz daha araştırmam gerekiyor.

peki arkadaşlar diyelim ki 4kw/h lik bir mikro santral kurduk ve şebekeye bağladık. bizden çekilen güç neye göre belirleniyor. yani bizim santralin paralelinde bir çok santral devrede olacak ve güçleri çok büyük olacak. bu denge neye göre sağlanıyor?

merhaba bulut85 projeyi paylaşma imkanın var mı acaba?

Forum istatistikleri

Konular
128,162
Kullanıcılar
449,922
Son üye
11akif

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri