3wave dvr 7000 cihazı

Arkadaşlar elimde 3wave dvr7000 8 kanallı bir kayıt cihazım var elimde CD si yok bugun telekomdan bir Sabit ip numarası aldım bunu cihazda ip adresinin oldugu yere yazdım diger gateway leri falanda yazdım cihazı explorerden görüyrum ip adresini yazdığım zaman cihaza ulaşıyorum fakat kullanıcı adını ve şifresini girdiğimde herhangi bir kıpırdama olmuyor yani esas görüntüye giremiyorum herhalde şifre yanlış yada kullanıcı adı yanlış cihaza verdiğim kullanıcı adıyla şifreyi giriyorum fakat nafile acaba nerde hata yapıyorum teşşekkürler.

Yardım ederseniz çok sevenirim.

Arkadaşlar elimde 3wave dvr7000 8 kanallı bir kayıt cihazım var elimde CD si yok bugun telekomdan bir Sabit ip numarası aldım bunu cihazda ip adresinin oldugu yere yazdım diger gateway leri falanda yazdım cihazı explorerden görüyrum ip adresini yazdığım zaman cihaza ulaşıyorum fakat kullanıcı adını ve şifresini girdiğimde herhangi bir kıpırdama olmuyor yani esas görüntüye giremiyorum herhalde şifre yanlış yada kullanıcı adı yanlış cihaza verdiğim kullanıcı adıyla şifreyi giriyorum fakat nafile acaba nerde hata yapıyorum teşşekkürler.

Yardım ederseniz çok sevenirim.

pardon cihazın markası 3wave wdr-608

Sn.Albayrakkerem,yanlış yapıyorsun.Telekomdan aldığın statik IP numarası başka yerlerden internet bağlantısı yapıldığında kullanılacak.IP yazdığınızda sadece modeme ulaşabilirsiniz.Port Açma ile ilgili yapılacakları uygulamanız lazım.DVR ye gireceğiniz IP numarası modeminizin DVR ye vereceği IP numarası olacak.Detaylı bilgiyi güvenlik tedarikçisi firmaların sitelerinden ve Port Açmak meret abinin sitesinden faydalanmalısın.

aksam gir msn ye senınde ısını halledelım dostum :):)

Forum istatistikleri

Konular
127,966
Kullanıcılar
449,612
Son üye
esperran

Yeni konular

Geri