31,5 kv xlpe kablo başlığı yapımı

3elibrahim

Paylaşımcı üye
arkadaslar xlpe kablo baslıgı nasıl yapıldıgı hakkında fotolar ilgilenenlere

Ekli dosyalar

• 05-09-09_1455.jpg
    05-09-09_1455.jpg
    80.4 KB · Görüntüleme: 1,044
  • 05-09-09_1459.jpg
    05-09-09_1459.jpg
    77 KB · Görüntüleme: 952
  • 05-09-09_1623.jpg
    05-09-09_1623.jpg
    78.6 KB · Görüntüleme: 886
  • 05-09-09_1626.jpg
    05-09-09_1626.jpg
    76.6 KB · Görüntüleme: 871
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Valla bu şekil başlığıda ben yeni gördüm bu başlık çalışıyormu merak ettim sakın yanlış anlama

yok neden yanlış anlıyım 31,5 kv raychem kablo baslıgı ALLAH nasip ederse yarın enerji verecegım

Sanki biraz fazla açmışız kabloyu,pabuç kısmının hemen altından ısı büzüşmeli aparat konulursa daha iyi olacaktır.Saygılarımla,güzel çalışma olmuş.

Ayrıca kablo soyma aparatı kullanmanız da güzel,çoğu cam kullanıyor ve sorunlu oluyor daha sonra bu tür başlıklar.Yeni aldıysanız fiyatı ne kadardır?

inşallh biz daha orjinal başlık yapıyoruz bizim başlığın markası 3M duymuşundur

Arkadaşlar eskiden bir çeşit başlık vardı veya benim bildiğim oydu silikonlu geçirme başlıklar ve ulusoy marka kullanıyorduk ve teknoloji ilerledikçe marka ve modelde arttı şimdi ısı büzüşmeli soğuk büzüşmeli var ve daha kolay ve kısa zamanda yapılıyor bu konuda 3m uzman bir marka muflarda bile aynı yöntemler kullanılıyor nerde o eski protelinler :)

Sanki biraz fazla açmışız kabloyu,pabuç kısmının hemen altından ısı büzüşmeli aparat konulursa daha iyi olacaktır.Saygılarımla,güzel çalışma olmuş.

Ayrıca kablo soyma aparatı kullanmanız da güzel,çoğu cam kullanıyor ve sorunlu oluyor daha sonra bu tür başlıklar.Yeni aldıysanız fiyatı ne kadardır?

raychem husunda gereklı bilgiler asagıdakı linkde bulabilirsin fiyatı 300 tl kablo soyma aparatının

Ekli dosyalar

• raychem ısı buzuşmelı kablo baslıgı.pdf
    727.9 KB · Görüntüleme: 670
hocam nasil yapildigini ayrintili bir şekilde anlatırmısınız. çok makbule geçer

raychem husunda gereklı bilgiler asagıdakı linkde bulabilirsin fiyatı 300 tl kablo soyma aparatının

tyko kablo soyma aparatı 430 euro fiyatı var ama kabloyu süper acıyor

senin alet baya ucuz haliylede resimdeki aparat bence fazla dalıyor kabloya

artı yol acarak ilerliyor tyko da bu durum yok kısacası ne kadar para okadar köfte

saygılar..

Ben ısı büzüşmeli ek nedir diye sormadım,ısı büzüşmeli aparatın pabucun hemen altından itibaren yapmanız gerektiğini söyledim,son resminizde pabuç ile ısı büzüşmeli kısım arasında yaklaşık bir 5 cm boşluk kalmakta,boşluk fazla gibi.300 TL de çok düşük bir fiyat, 1000 euro civarı diye hatırlıyorum bu aparatları.

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Geri