2x200 volt primer 220 volt seconder 400 watt trafo

tekin126

Profesyonel Üye
selam arkadaşlar başlıktada yazdığım gıbı 2x200 volt primer 220 volt seconder çikişli 400 watt sac nuveli trafo ıhtıyacım var ılerde adetlı alacağım nerde sardırırım bulurum yardımcı olurmusunuz

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
selam arkadaşlar başlıktada yazdığım gıbı 2x200 volt primer 220 volt seconder çikişli 400 watt sac nuveli trafo ıhtıyacım var ılerde adetlı alacağım nerde sardırırım bulurum yardımcı olurmusunuz
Süleyman Abi şu vltj regülatörünü açıp veya önceden açıp resimlediysen ihtiyaç kalmayacak, trafo üzerindeki üreticiyle temasa geç derim. Maliyet yüksek çıkarırsa bunların trafosunun ilgili çıkışlarını kullanırsın derim. istediğin watı karşılar gibi, sanırım. Saygılarımla.

Süleyman Abi şu vltj regülatörünü açıp veya önceden açıp resimlediysen ihtiyaç kalmayacak, trafo üzerindeki üreticiyle temasa geç derim. Maliyet yüksek çıkarırsa bunların trafosunun ilgili çıkışlarını kullanırsın derim. istediğin watı karşılar gibi, sanırım. Saygılarımla.

gunaydın bulent ustam sanırım mesaj eksik veya sildıler

gunaydın bulent ustam sanırım mesaj eksik veya sildıler
Eksik Yok Ustam neresinde sorun görünüyor. Kombi regülatörünü kast etmiştim yakın zamanda aldığın var ya forumda bahsetmiştin.

merhaba resim fılan gorunmuyor ama dedığınızı anladım o trafolar ı bılıyorum yalıtım yok regulator gıbı sargısı ben tamamen yalıtımlı ıstıyorum bir ay oldu bulmuştum telefonlada goruştum yaşlandıkmı bunadıkmı:) adamın adresını bulamıyorum keşke o zaman sipariş verseydım fiyatta makuldu 75 tl ye yapacaktı adam

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,595
Son üye
Ferden1011

Yeni konular

Geri