2a rgb kontrol cihazı

kskemreksk

Üye
S.a arkadaslar. Evdeki 2a yada 5a tam hatirlamiyorum rgb kontrol cihazını 16.5a trafoya bagladim calisti fakat kumanta kontrol etmiyor ve renkler surekli ve cok hizli geciyo baska bi hareket yok.. Sorun cihazdami yoksa dysuk amperde calisicak cihazi yuksek ampete maruz birakincami bozuldu yada tam saglikli calismiyor.2a trafiya baglarsam sorun cozulurmu yoksa cihaz copmu.. Cok soru sordim ama yardimci olsbilicek varmi

sorunun trafo ile alakası yok kumandanın pili bitmiş olmasın? :) ya da kızıl ötesi göz ile çalışan tip ise kumanda alıcı gözü görmediği için işlem yapmıyor olabilir?

S.a arkadaslar. Evdeki 2a yada 5a tam hatirlamiyorum rgb kontrol cihazını 16.5a trafoya bagladim calisti fakat kumanta kontrol etmiyor ve renkler surekli ve cok hizli geciyo baska bi hareket yok.. Sorun cihazdami yoksa dysuk amperde calisicak cihazi yuksek ampete maruz birakincami bozuldu yada tam saglikli calismiyor.2a trafiya baglarsam sorun cozulurmu yoksa cihaz copmu.. Cok soru sordim ama yardimci olsbilicek varmi

Trafoya bağladım derken ? 220/12v trafo çıkışına bağlamadınız umarım. Trafo çıkış AC'dir.
1- Kullanacağınız AC/DC dönüştürücü tam dalga doğrultma devreli olmalı.
2- Kullanacağınız AC/DC dönüştürücü çıkış gerilimi ürün gerilimi ile aynı olmalı.
3- Kullanacağınız AC/DC dönüştürücü akım değeri ürünün çektiği akımdan büyük olabilir hiç bir sıkıntı olmaz. (Güç kaynağı gücü > Alıcı gücü)olmalı, tersi olmamalı !

Forum istatistikleri

Konular
128,126
Kullanıcılar
449,839
Son üye
Qkay

Yeni konular

Geri